Головна Бетонні роботи

Бетонні роботи - це заходи, покликані забезпечувати якість і стійкість фундаменту на початкових етапах будівництва. Коли йдеться про зведення стін, бетонні роботи так само залишаються затребуваними. Навіть при будівництві дерев'яного зрубу, потрібна заливка фундаменту.

У технології проведення бетонних робіт виділяють три основні етапи:

 • Підготовчі;
 • Приймання бетонної суміші та укладання її;
 • Завершення бетонування.

Кожен етап має свій характер і специфіку. Тому для їх проведення потрібні технологічні знання і фізичні зусилля. А також багаторічний досвід проведення бетонних робіт. Перш, ніж почати бетонні роботи, необхідно забезпечити високу якість бетонної суміші. З цією метою застосовуються різні види спеціального обладнання. Для укладання готової суміші використовують обладнання, яке називають бетоноукладачем. Для різних видів бетонних робіт застосовують обладнання різної технічної оснащеності.

Наша компанія надає такі види бетонних робіт:

 • В'язка та встановлення арматурних каркасів;
 • Влаштування бетонних підлог;
 • Встановлення стрічкових фундаментів;
 • Влаштування залізобетонних колон, перегородок.

Ми використовуємо якісне і функціональне обладнання, що забезпечує проведення бетонних робіт якісно і швидко. З їхньою допомогою низка операцій може бути автоматизована. Бетонні роботи, як вид ремонту, так само затребувані на кожній заміській ділянці. З їхньою допомогою облаштовується ганок, доріжки в садах, заїзд для автомобіля. Наші фахівці працюють швидко і якісно. Замовивши послуги у нас, ви гарантуєте собі якість і довгостроковість виконаних операцій, а також міцний фундамент майбутніх будівель.

Бетонні роботи це процес, що займає багато часу і витрачається велика кількість ресурсів. При виконанні такого виду робіт існує низка жорстких вимог і правил, дотримуватися яких вкрай необхідно. Особливо при будівництві фундаменту будівель. Тому у вас є причини звертатися до нас - багаторічний досвід, використання якісних матеріалів і високий рівень професіоналізму гарантують стійкість вашої майбутньої споруди.

 

Схема роботи з нами

Що ми можемо ще запропонувати

 • ми впевнені, що кожному, у кого виникла необхідність зробити в офісі ремонт, ми можемо запропонувати варіант, виходячи із запланованого бюджету;
 • ми можемо запропонувати готові рішення для економії Ваших коштів;
 • зовнішні та внутрішні оздоблювальні роботи, роботи з перекладання електричних мереж, перенесення сантехніки виконуються не тільки якісно, а й максимально оперативно;
 • наш юридичний відділ готовий узяти на себе турботу з оформлення перенесення комунікацій та отримання необхідних погоджень.

10 причин працювати з нами

 

Чому працюють саме з нами

Ми швидко й оптимально проводимо перепланування офісних приміщень, допомагаємо правильно організувати робочі зони для кожного співробітника, зберігаючи комфортні умови роботи для офісу загалом і співробітника окремо. За необхідності ми можемо виконати роботи з:

 • реконструкції вентиляційних шахт і встановлення додаткового вентиляційного обладнання;
 • встановлення нових дверей і вікон;
 • перекладки підлог і багато іншого.

Висока швидкість виконання робіт гарантована правильною роботою керівництва, що організовує виконання ремонту. Ми несемо відповідальність не тільки за якість виконуваних робіт, а й за якість використовуваних матеріалів. Щоб Ви могли почути думку про виконувані нами роботи з "перших рук", ми пропонуємо ознайомитися з нашими клієнтами, поспілкуватися з ними.

Щоб ремонт офісу не став причиною зупинки його роботи - звертайтеся до наших фахівців, які готові виконувати роботи в будь-який, зручний для клієнта, час!

Наші партнери