Будівництво будинків з піноблоків

Будівництво будинків із піноблоків стає дедалі привабливішим і популярнішим і є одним із найсучасніших методів будівництва. Порівняно з традиційними способами будівництва споруд з використанням дерева або цегли, будівництво осель з пінобетону або газосилікатних блоків пояснюється, перш за все, високими технологічними якостями та унікальними експлуатаційними властивостями матеріалу.

Піноблоки виготовляються зі спеціального спіненого бетону. Маючи високу міцність, піноблоки значно легші за аналогічні будівельні матеріали, такі як цегла або монолітний бетон. Будинки з піноблоків екологічно чисті, тому що в складі пінобетону відсутні елементи хімічної промисловості. Це дає змогу отримати в заміському будинку природний для життя мікроклімат. Будинки з піноблоків, за своїм внутрішнім мікрокліматом, наближені до дерев'яних. При цьому вони не гниють і зараховані до першого класу вогнестійкості. Пінобетон не тріскається і не руйнується під час інтенсивного впливу тепла. У піноблочних будинках добре зберігається тепло, тому під час експлуатації не потрібно великих витрат на опалення, що дуже вигідно за умов постійного підвищення тарифів на енергоносії.

Будівництво будинків з піноблоків під ключ

Будівництво будинків з піноблоків під ключ дещо економічніше, ніж з цегли, але за своїми технічними характеристиками вони анітрохи їм не поступаються. До того ж будинки з піноблоків мають багато переваг.

За рахунок зменшення ваги спрощується їхня обробка і зменшується навантаження на фундамент.

Зменшення навантаження на фундамент дає змогу зробити фундамент легшим, а значить і дешевшим. Завдяки великим розмірам піноблоків, час на зведення недорогого будинку з піноблоків сильно зменшується, що, своєю чергою, веде до зменшення обсягу і вартості будівельних робіт.

Пінобетон, за своїми властивостями, легко обробляється, що дає змогу створювати різноманітні арки, ніші, піраміди, робити кути різних форм, які надають будівлям індивідуальність і архітектурну неповторність. Можна робити стіни різних конфігурацій з нішами і виступами. Завдяки хорошій оброблюваності піноблоків, можна втілити в життя найсміливіші дизайнерські рішення. Будинки з піноблоків можна легко прикрасити будь-яким видом оздоблювальних матеріалів як зовні, так і всередині.

В силу перерахованих переваг будинок з піноблоку під ключ за доступною ціною є швидким і зручним способом зведення житла.

Будівельна компанія ALEKSSTROY здійснює будівництво заміських будинків у Києві та Київській області за типовими та індивідуальними проєктами. Ми пропонуємо адекватні ціни та відмінну якість. Побудувати будинок недорого - це не означає побудувати його з неякісного матеріалу,


Зателефонуйте нам і ми побудуємо будинок під ключ.

Будівництво будинків з піноблоків під ключ: ціна від нашої компанії

Ми пропонуємо відмінні розцінки на будівництво будинків з піноблоку під ключ за найкращою ціною. Підсумкова вартість формується виходячи із сукупності цілого комплексу робіт з будівництва будинку з піноблоку.

Щоб замовити розрахунок вартості будинку з піноблоків і скласти кошторис, а також поставити всі питання, що вас цікавлять, телефонуйте за номером +38(066)741-16-90 або скористайтеся формою зворотного зв'язку.

ПРАЙС ЛИСТ

Схема роботи з нами

Що ми можемо ще запропонувати

  • ми впевнені, що кожному, у кого виникла необхідність зробити в офісі ремонт, ми можемо запропонувати варіант, виходячи із запланованого бюджету;
  • ми можемо запропонувати готові рішення для економії Ваших коштів;
  • зовнішні та внутрішні оздоблювальні роботи, роботи з перекладання електричних мереж, перенесення сантехніки виконуються не тільки якісно, а й максимально оперативно;
  • наш юридичний відділ готовий узяти на себе турботу з оформлення перенесення комунікацій та отримання необхідних погоджень.

10 причин працювати з нами

 

Чому працюють саме з нами

Ми швидко й оптимально проводимо перепланування офісних приміщень, допомагаємо правильно організувати робочі зони для кожного співробітника, зберігаючи комфортні умови роботи для офісу загалом і співробітника окремо. За необхідності ми можемо виконати роботи з:

  • реконструкції вентиляційних шахт і встановлення додаткового вентиляційного обладнання;
  • встановлення нових дверей і вікон;
  • перекладки підлог і багато іншого.

Висока швидкість виконання робіт гарантована правильною роботою керівництва, що організовує виконання ремонту. Ми несемо відповідальність не тільки за якість виконуваних робіт, а й за якість використовуваних матеріалів. Щоб Ви могли почути думку про виконувані нами роботи з "перших рук", ми пропонуємо ознайомитися з нашими клієнтами, поспілкуватися з ними.

Щоб ремонт офісу не став причиною зупинки його роботи - звертайтеся до наших фахівців, які готові виконувати роботи в будь-який, зручний для клієнта, час!

Наші партнери