Головна Бетонні роботи Бетонні промислові роботи

Бетонні промислові підлоги в Києві - компанія "ALEKSSTROY "

Компанія ALEKSSTROY пропонує повний спектр робіт по влаштуванню бетонних підлог в промислових будівлях. На сьогоднішній день багато фірм пропонують укладання бетонної підлоги, але ми радимо звертатися тільки до фахівців. Саме так ви можете повністю бути впевнені в кінцевому результаті і якісті виконаних робіт. При цьому Ви заощадите кошти і нерви. Для заливки підлог ми застосовуємо найміцніші і довговічні матеріали. Фахівці компанії ALEKSSTROY швидко і якісно зроблять укладання бетонної підлоги на будь-якому типі підприємства і поверхні.

Різновиди бетонних підлог.

Бетон або цементно-піщана стяжка є основою більшості промислових підлог. Свого поширення бетон набув завдяки високій міцності на стиск і розрив, і відносно низькій вартості. Однак незахищений верхній шар бетонного покриття з часом зношується, утворюючи пил. Для захисту промислової підлоги існує маса способів, найбільшого поширення набуло зміцнення бетону цементно-мінеральними сумішами. Зміцнені промислові підлоги примітні тим, що можуть виступати як самостійне покриття, так і нанесене на вже готову основу. Цей тип покриттів ділиться на два типи: рідкоосновні, до яких входять спеціальні неорганічні сполуки, і сухі, які повністю складаються зі спеціальної речовини. Другим типом підлог є наливні підлоги. Такі підлоги робляться з бетонних сумішей з добавками різноманітних полімерних матеріалів. Своєю чергою наливні підлоги в промислових будівлях діляться на:

Епоксидні наливні підлоги. Вони відмінно підійдуть для приміщень з високим ступенем вологості і мають високу теплоізоляцію і міцність. Такі підлоги зможуть прослужити близько 20 років без особливого догляду.

Метилметакрилатні підлоги використовуються для автомайстерень, складів і промислових будівель. Відмінною рисою цих підлог є їхня висока швидкість засихання і відмінна стійкість до механічних пошкоджень. Крім цього такі підлоги служать понад 25 років, що виділяє їх з ряду бетонних підлог. Укладання такої підлоги вимагає допомоги фахівця і добре провітрюване приміщення, оскільки розчин має різкий запах.

Поліуретанові підлоги найбільш стійкий вид підлог з усіх існуючих промислових підлог на сьогоднішній день. Такі підлоги мають властивість до самовирівнювання і наносяться на цементну основу. Такі підлоги можуть спокійно прослужити до 30 років у промислових будівлях.

ПРАЙС ЛИСТ

Схема роботи з нами

Що ми можемо ще запропонувати

  • ми впевнені, що кожному, у кого виникла необхідність зробити в офісі ремонт, ми можемо запропонувати варіант, виходячи із запланованого бюджету;
  • ми можемо запропонувати готові рішення для економії Ваших коштів;
  • зовнішні та внутрішні оздоблювальні роботи, роботи з перекладання електричних мереж, перенесення сантехніки виконуються не тільки якісно, а й максимально оперативно;
  • наш юридичний відділ готовий узяти на себе турботу з оформлення перенесення комунікацій та отримання необхідних погоджень.

10 причин працювати з нами

 

Чому працюють саме з нами

Ми швидко й оптимально проводимо перепланування офісних приміщень, допомагаємо правильно організувати робочі зони для кожного співробітника, зберігаючи комфортні умови роботи для офісу загалом і співробітника окремо. За необхідності ми можемо виконати роботи з:

  • реконструкції вентиляційних шахт і встановлення додаткового вентиляційного обладнання;
  • встановлення нових дверей і вікон;
  • перекладки підлог і багато іншого.

Висока швидкість виконання робіт гарантована правильною роботою керівництва, що організовує виконання ремонту. Ми несемо відповідальність не тільки за якість виконуваних робіт, а й за якість використовуваних матеріалів. Щоб Ви могли почути думку про виконувані нами роботи з "перших рук", ми пропонуємо ознайомитися з нашими клієнтами, поспілкуватися з ними.

Щоб ремонт офісу не став причиною зупинки його роботи - звертайтеся до наших фахівців, які готові виконувати роботи в будь-який, зручний для клієнта, час!

Наші партнери