Головна Покрівельні роботи

Слово "покрівля" вже давно сприймається як синонім слова "дах", хоча насправді, ці поняття мають низку незначних відмінностей. Дахом прийнято називати верхню огороджувальну поверхню конструкції будинку або будівлі, яка виконує несучу, тепло- і гідроізоляційну функцію. Що ж стосується поняття покрівля - то цей термін використовують для позначення верхнього покрову даху, який захищає його від вітру, вологи та холоду. З огляду на це нескладно здогадатися про те, що хороший і якісний покрівельний матеріал має бути водонепроникним, міцним, надійним, термостійким і морозостійким.

Комплекс заходів, які безпосередньо пов'язані з монтажем, облаштуванням, утепленням і ремонтом даху, отримав назву покрівельні роботи. Подібні послуги мають досить високий ступінь складності в реалізації, тому повинні надаватися виключно досвідченими фахівцями.

До переліку основних покрівельних робіт входить:

 • створення та облаштування несучої конструкції даху;
 • установка захисних елементів для перешкоди впливу біологічних форм;
 • встановлення систем гідроізоляції та захисту від пожеж;
 • монтаж покрівлі;
 • встановлення системи водостоку.

Знайти дійсно професійних фахівців у монтажі покрівлі досить складно. Якщо ви вирішили оновити дах у власному будинку або перебуваєте на етапі його будівництва - звертайтеся до компанії "ALEKSSTROY".

Досвідчені та професійні будівельники-покрівельники нашої компанії оперативно та якісно виконуватимуть будь-які роботи з монтажу та облаштування даху будівель. Наданий перелік покрівельних робіт включає в себе:

 • Послуги з влаштування даху: збирання, ремонт і реконструкція покрівлі, установка водозливних і кроквяних систем, монтаж металочерепиці, шиферу, натуральної та м'якої черепиці, бітуму або інших матеріалів. На всі покрівельні роботи ціни у компанії "ALEKSSTROY" є найбільш оптимальними і вигідними для замовника. Важливою перевагою нашої компанії є і той факт, що ми несемо 100% відповідальність за виконану роботу і даємо на неї гарантію.
 • Монтаж покрівлі, встановлення та ремонт водостічних систем.

Наша фірма виконує весь комплекс будівельних і покрівельних робіт з облаштування будівель і споруд. Співпраця клієнтів з компанією "ALEKSSTROY" в плані влаштування покрівлі здійснюється за такою схемою:

 • Виклик покрівельників на будівельний об'єкт з метою проведення попереднього аналізу, замірів.
 • Оцінка вартості проведення робіт і складання докладного кошторису. У кошторисі вказується повний перелік використовуваних матеріалів, перелік робіт, що проводяться, і загальна ціна за послуги, що надаються.
 • Узгодження всіх необхідних умов співпраці, складання та підписання договору з клієнтом.
 • Закупівля покрівельних матеріалів і доставка на об'єкт.
 • Якісне та своєчасне виконання необхідних робіт з монтажу та облаштування даху.

Монтаж покрівлі, втім як і будь-які інші роботи, ми виконуємо з дотриманням усіх необхідних технологій і норм будівництва. На різних етапах використовується відповідне професійне обладнання та технічні агрегати. Для кожного будівельного об'єкта підбирається індивідуальне технічне рішення, зважаючи на особливості конструкції та побажання замовника.

 

Схема роботи з нами

Що ми можемо ще запропонувати

 • ми впевнені, що кожному, у кого виникла необхідність зробити в офісі ремонт, ми можемо запропонувати варіант, виходячи із запланованого бюджету;
 • ми можемо запропонувати готові рішення для економії Ваших коштів;
 • зовнішні та внутрішні оздоблювальні роботи, роботи з перекладання електричних мереж, перенесення сантехніки виконуються не тільки якісно, а й максимально оперативно;
 • наш юридичний відділ готовий узяти на себе турботу з оформлення перенесення комунікацій та отримання необхідних погоджень.

10 причин працювати з нами

 

Чому працюють саме з нами

Ми швидко й оптимально проводимо перепланування офісних приміщень, допомагаємо правильно організувати робочі зони для кожного співробітника, зберігаючи комфортні умови роботи для офісу загалом і співробітника окремо. За необхідності ми можемо виконати роботи з:

 • реконструкції вентиляційних шахт і встановлення додаткового вентиляційного обладнання;
 • встановлення нових дверей і вікон;
 • перекладки підлог і багато іншого.

Висока швидкість виконання робіт гарантована правильною роботою керівництва, що організовує виконання ремонту. Ми несемо відповідальність не тільки за якість виконуваних робіт, а й за якість використовуваних матеріалів. Щоб Ви могли почути думку про виконувані нами роботи з "перших рук", ми пропонуємо ознайомитися з нашими клієнтами, поспілкуватися з ними.

Щоб ремонт офісу не став причиною зупинки його роботи - звертайтеся до наших фахівців, які готові виконувати роботи в будь-який, зручний для клієнта, час!

 

Наші партнери