Головна Приватне домобудівництво або будівництво котеджів

Будівництво приватного будинку - з чого почати?

Будівництво індивідуального будинку являє собою досить складний трудомісткий процес, що включає безліч етапів і вимагає маси спеціалізованих знань. Якщо ви звернетеся в компанію "ALEKSSTROY", вам не доведеться в подробицях вивчати всі існуючі сучасні матеріали та новітні технології будівництва. Кваліфіковані співробітники нашої компанії допоможуть вам зробити оптимальний вибір.

Проте, для того щоб фахівці могли дати цінні рекомендації, вам доведеться відповісти для себе на кілька запитань. Перш за все, необхідно визначити:

 • плануєте ви жити в будинку постійно або сезонно;
 • яка кількість осіб проживатиме на майбутній житлоплощі;
 • кількість фінансових коштів, яку ви плануєте інвестувати в будівництво житлового будинку;
 • чи цікавлять вас екологічні технології, елементи "розумного будинку" або ж альтернативні джерела.

Тільки виділивши подібні опорні точки, можна складати більш детальний план будівництва приватного будинку.

Компанія "ALEKSSTROY" не тільки готова допомогти підібрати або розробити персональний проєкт вашого майбутнього котеджу, а й втілити його в реальність.

Технологія будівництва приватного будинку

Сучасні технології будівництва житлових малоповерхових будинків досить різноманітні. Одним із найбільш традиційних і відомих будівельних матеріалів продовжує залишатися перевірена часом цегла, міцна і довговічна. Проте будівництво приватних будинків є досить дорогим задоволенням.

Поряд з керамічною цеглою, сьогодні широко поширені пористі бетони, насамперед, газобетон. Цей легкий і теплий матеріал являє собою більш просту і дешеву альтернативу цегляним блокам.

Крім класичної цегляної кладки, для будівництва житлових будинків нині також використовуються й інші способи:

 • каркасно-щитовий;
 • зрубно-дерев'яний;
 • монолітно-каркасний.

Дедалі більшу популярність завойовують каркасні будинки, які відносно недавно прийшли до нас із Заходу. Головною перевагою цих конструкцій є економічність і простота встановлення. Своєю чергою, дерев'яне будівництво вирізняється очевидною екологічністю й оригінальністю, а також практично не потребує оздоблювальних робіт. А ось монолітно-каркасний спосіб будівництва не належить до найпоширеніших і, як правило, використовується для складних архітектурних рішень, а також створення нестандартних геометричних форм.

Ми побудуємо те, про що ви мріяли

Якщо ви вирішили побудувати свій власний будинок, але не знаєте, з чого почати - компанія "ALEKSSTROY" візьме на себе всі ваші турботи. Будівництво приватних будинків - це наша спеціалізація. У нас працюють кваліфіковані та досвідчені архітектори, які допоможуть вам втілити в життя мрію про ідеальний будинок.

Щоб зробити замовлення на будівництво або дізнатися подробиці, які вас цікавлять, зателефонуйте за вказаними на сайті телефонами.

Дозвольте собі жити в будинку своєї мрії!

 

ПРАЙС ЛИСТ

 

Схема роботи з нами

Що ми можемо ще запропонувати

 • ми впевнені, що кожному, у кого виникла необхідність зробити в офісі ремонт, ми можемо запропонувати варіант, виходячи із запланованого бюджету;
 • ми можемо запропонувати готові рішення для економії Ваших коштів;
 • зовнішні та внутрішні оздоблювальні роботи, роботи з перекладання електричних мереж, перенесення сантехніки виконуються не тільки якісно, а й максимально оперативно;
 • наш юридичний відділ готовий узяти на себе турботу з оформлення перенесення комунікацій та отримання необхідних узгоджень.

10 причин працювати з нами

 

Чому працюють саме з нами

Ми швидко й оптимально проводимо перепланування офісних приміщень, допомагаємо правильно організувати робочі зони для кожного співробітника, зберігаючи комфортні умови роботи для офісу загалом і співробітника окремо. За необхідності ми можемо виконати роботи з:

 • реконструкції вентиляційних шахт і встановлення додаткового вентиляційного обладнання;
 • встановлення нових дверей і вікон;
 • перекладки підлоги та багато іншого.

Висока швидкість виконання робіт гарантована правильною роботою керівництва, що організовує виконання ремонту. Ми несемо відповідальність не тільки за якість виконуваних робіт, а й за якість використовуваних матеріалів. Щоб Ви могли почути думку про виконувані нами роботи з "перших рук", ми пропонуємо ознайомитися з нашими клієнтами, поспілкуватися з ними.

Щоб ремонт офісу не став причиною зупинки його роботи - звертайтеся до наших фахівців, які готові виконувати роботи в будь-який, зручний для клієнта, час!

 

Наші партнери