Компанія ALEKSSTROY виконує ремонт квартир у новобудовах у Києві та Київській області. Наш принцип - індивідуальний підхід. Після надходження заявки за кожним клієнтом закріплюється індивідуальний менеджер, який контролює хід робіт. Налагоджені контакти з постачальниками будматеріалів дають змогу запропонувати досить низькі ціни на наші послуги.

Житло в новобудовах, як правило, здається або зі стандартним оздобленням, або зовсім без нього. Найчастіше така квартира являє собою простір, обмежений заводськими плитами. Перш ніж в'їхати в неї, доводиться не тільки клеїти шпалери і настеляти підлогу, а й будувати міжкімнатні перегородки, встановлювати вікна та двері, "з нуля" монтувати електропроводку, каналізацію і багато іншого. Необхідно враховувати і той факт, що протягом 1-2 років у новому будинку відбудеться усадка.

Ремонт "під ключ" - це зручно

Облаштування квартир у новобудові вимагає не лише значних матеріальних і часових витрат, а й знання та точного врахування всіх будівельних норм. Саме тому їхні власники дедалі частіше обирають ремонт "під ключ", коли одна будівельно-ремонтна компанія виконує повний спектр робіт, починаючи від складання кошторису, підбору й доставки всіх необхідних матеріалів і закінчуючи вивезенням будівельного сміття. Ви позбуваєтеся необхідності самостійно вибирати будівельні матеріали, піклуватися про їхню доставку на об'єкт, шукати майстрів для виконання тих чи інших робіт. Протягом усього ремонту ви матимете справу тільки з однією компанією, яка несе відповідальність за все. У підсумку ви отримаєте сучасну квартиру з рівними поверхнями і якісним оздобленням. Вам залишиться лише розставити меблі.

Фахівці компанії ALEKSSTROY мають значний досвід виконання ремонтних робіт, зокрема і в новобудовах.

Вартість ремонту однокімнатної квартири в новобудові - 100 000 грн, термін виконання - 27 днів. Ремонт двокімнатної квартири займе 51 день і коштуватиме 165 000 грн.

Оплата робіт проводиться поетапно за фактом їх виконання. На всі види послуг ми даємо гарантію терміном на три роки. Кожен клієнт отримує подарунок або знижку, в компанії постійно діють акції та спецпропозиції.

ПРАЙС ЛИСТ

Схема роботи з нами

Що ми можемо ще запропонувати

  • ми впевнені, що кожному, у кого виникла необхідність зробити в офісі ремонт, ми можемо запропонувати варіант, виходячи із запланованого бюджету;
  • ми можемо запропонувати готові рішення для економії Ваших коштів;
  • зовнішні та внутрішні оздоблювальні роботи, роботи з перекладання електричних мереж, перенесення сантехніки виконуються не тільки якісно, а й максимально оперативно;
  • наш юридичний відділ готовий узяти на себе турботу з оформлення перенесення комунікацій та отримання необхідних погоджень.

10 причин працювати з нами

 

Чому працюють саме з нами

Ми швидко й оптимально проводимо перепланування офісних приміщень, допомагаємо правильно організувати робочі зони для кожного співробітника, зберігаючи комфортні умови роботи для офісу загалом і співробітника окремо. За необхідності ми можемо виконати роботи з:

  • реконструкції вентиляційних шахт і встановлення додаткового вентиляційного обладнання;
  • встановлення нових дверей і вікон;
  • перекладки підлог і багато іншого.

Висока швидкість виконання робіт гарантована правильною роботою керівництва, що організовує виконання ремонту. Ми несемо відповідальність не тільки за якість виконуваних робіт, а й за якість використовуваних матеріалів. Щоб Ви могли почути думку про виконувані нами роботи з "перших рук", ми пропонуємо ознайомитися з нашими клієнтами, поспілкуватися з ними.

Щоб ремонт офісу не став причиною зупинки його роботи - звертайтеся до наших фахівців, які готові виконувати роботи в будь-який, зручний для клієнта, час!

Наші партнери