Головна Електромонтажні роботи

Електромонтажні роботи - найважливіший етап будь-якого ремонту, якому слід приділити особливу увагу. Від нього безпосередньо залежать комфорт і безпека вашого будинку, правильна і надійна робота всіх електроприладів (від фена до бойлера). Електромонтажні роботи вимагають найвищої кваліфікації співробітників, суворого дотримання всіх чинних у галузі інструкцій і стандартів (ідеться про будівельні норми і правила (БНіП), правила улаштування електроустановок, а також правила пожежної безпеки (ППБ) та інші технічні документи). Крім безпеки і якості, важлива економічність, надійність і зручність в експлуатації мережі та приладів. Тому наша команда фахівців не тільки оперативно і якісно виконає будь-які електромонтажні роботи, а й допоможе розробити оптимальний проєкт з урахуванням ваших побажань, фінансових можливостей та індивідуальних особливостей квартири або котеджу. Ми створимо систему, що надійно функціонує в будь-яких умовах.

Ми надаємо повний спектр послуг з електромонтажних робіт у квартирах, котеджах і офісах у Києві та області.

 • Демонтаж наявної проводки (вимагає базових знань і технічної документації)
 • Монтаж електропроводки (встановлення внутрішньої (прихований, комбінований і відкритий) і зовнішньої проводки)
 • Монтаж і встановлення розеток і вимикачів (здійснюється відповідно до розробленого проєкту)
 • Монтаж, складання та заміна розподільних щитів (передбачає наявність необхідного обладнання та інструментів)
 • Підключення електроприладів (з дотриманням правил і додаткових умов підключення мало потужних, середньопотужних, високопотужних приладів)
 • Послуги з телефонізації, комп'ютеризації та встановлення різних систем телебачення

Крім того, ви можете замовити весь комплекс перерахованих послуг - електромонтажні роботи під ключ, які дадуть вам змогу заощадити час і гроші, оскільки всі вони будуть виконані однією і тією ж професійною командою, злагоджено й оперативно. Всі роботи проводяться з використанням найсучасніших інструментів, у повній відповідності з існуючими нормативами та інструкціями.

Послуга - електрик додому

Так само якщо вас чекають невеликі ремонтні роботи з електрики ви можете викликати електрика додому. Припустимо, вам належить замінити всі розетки і вимикачі в квартирі або потрібно перебрати електричний щиток у під'їзді і провести якісь незначні роботи в цій галузі.

У цьому разі ця послуга має обмеження за вартістю виклику електрика. Мінімальне замовлення має бути на суму 900 гривень. Виїзд електрика на дачу в заміський будинок не менше 1500 гривень + транспортні витрати.

Телефонуйте і говоріть, що вам потрібно зробити, ми вас безпосередньо зв'яжемо з нашим електромонтажником і ви зможете обговорити вартість вашого замовлення на взаємовигідних умовах.

Вартість електромонтажних робіт, яку ви можете подивитися в прайс-листі, залежить від їх складності, а також від ціни матеріалів, які будуть використані. У зв'язку з тим, що такі роботи мають величезне значення, економити на їх проведенні не варто - це призведе лише до незапланованих фінансових витрат і збитків згодом.

ПРАЙС ЛИСТ

 

Схема роботи з нами

Що ми можемо ще запропонувати

 • ми впевнені, що кожному, у кого виникла необхідність зробити в офісі ремонт, ми можемо запропонувати варіант, виходячи із запланованого бюджету;
 • ми можемо запропонувати готові рішення для економії Ваших коштів;
 • зовнішні та внутрішні оздоблювальні роботи, роботи з перекладання електричних мереж, перенесення сантехніки виконуються не тільки якісно, а й максимально оперативно;
 • наш юридичний відділ готовий узяти на себе турботу з оформлення перенесення комунікацій та отримання необхідних погоджень.

10 причин працювати з нами

 

Чому працюють саме з нами

Ми швидко й оптимально проводимо перепланування офісних приміщень, допомагаємо правильно організувати робочі зони для кожного співробітника, зберігаючи комфортні умови роботи для офісу загалом і співробітника окремо. За необхідності ми можемо виконати роботи з:

 • реконструкції вентиляційних шахт і встановлення додаткового вентиляційного обладнання;
 • встановлення нових дверей і вікон;
 • перекладки підлог і багато іншого.

Висока швидкість виконання робіт гарантована правильною роботою керівництва, що організовує виконання ремонту. Ми несемо відповідальність не тільки за якість виконуваних робіт, а й за якість використовуваних матеріалів. Щоб Ви могли почути думку про виконувані нами роботи з "перших рук", ми пропонуємо ознайомитися з нашими клієнтами, поспілкуватися з ними.

Щоб ремонт офісу не став причиною зупинки його роботи - звертайтеся до наших фахівців, які готові виконувати роботи в будь-який, зручний для клієнта, час!

Наші партнери