Головна Ремонт квартир та офісних приміщень Ремонт та оздоблення офісів

Відмінна риса Києва - високий рівень конкуренції, якій властива боротьба за кваліфікований персонал і клієнтів. Адже для багатьох компаній є проблемою пошук співробітників, лояльних до роботи, організації комфортних умов для роботи офісного персоналу. Тому стан, у якому перебуває офіс, можна вважати однією з основоположних успішної діяльності компанії. Офіс є візитною карткою компанії, показником її статусу, успішності та стабільності.

Ми постійно вдосконалюємося, саме тому наші послуги постійно затребувані та конкурентні в умовах сучасного ринку. Після звернення клієнта до нас наші експерти оцінять стан приміщення, в якому будуть проводитися роботи, і складуть попередню оцінку вартості робіт. Наступний етап - кошторис деталізується і визначаються максимально короткі терміни, в які можуть бути проведені роботи, виходячи з переліку необхідних дій. Важливими факторами нашої успішності є:

  • відповідальний та індивідуальний підхід до кожного клієнта;
  • правильно організовані роботи;
  • чітке дотримання зазначених у договорі термінів.

Будь-які роботи з планування та проєктування виконують тільки висококваліфіковані фахівці, які мають у своєму розпорядженні не тільки знання і великий досвід, а й володіють нестандартним підходом до вирішення будь-яких ситуацій, що виникають у процесі виконання поставленого завдання. Наші клієнти завжди мають можливість вибору з декількох запропонованих варіантів саме того, який буде повною мірою відповідати його бажанням і вимогам.

ПРАЙС ЛИСТ

Схема роботи з нами

Що ми можемо ще запропонувати

  • ми впевнені, що кожному, у кого виникла необхідність зробити в офісі ремонт, ми можемо запропонувати варіант, виходячи із запланованого бюджету;
  • ми можемо запропонувати готові рішення для економії Ваших коштів;
  • зовнішні та внутрішні оздоблювальні роботи, роботи з перекладання електричних мереж, перенесення сантехніки виконуються не тільки якісно, а й максимально оперативно;
  • наш юридичний відділ готовий узяти на себе турботу з оформлення перенесення комунікацій та отримання необхідних погоджень.

10 причин працювати з нами

 

Чому працюють саме з нами

Ми швидко й оптимально проводимо перепланування офісних приміщень, допомагаємо правильно організувати робочі зони для кожного співробітника, зберігаючи комфортні умови роботи для офісу загалом і співробітника окремо. За необхідності ми можемо виконати роботи з:

  • реконструкції вентиляційних шахт і встановлення додаткового вентиляційного обладнання;
  • встановлення нових дверей і вікон;
  • перекладки підлог і багато іншого.

Висока швидкість виконання робіт гарантована правильною роботою керівництва, що організовує виконання ремонту. Ми несемо відповідальність не тільки за якість виконуваних робіт, а й за якість використовуваних матеріалів. Щоб Ви могли почути думку про виконувані нами роботи з "перших рук", ми пропонуємо ознайомитися з нашими клієнтами, поспілкуватися з ними.

Щоб ремонт офісу не став причиною зупинки його роботи - звертайтеся до наших фахівців, які готові виконувати роботи в будь-який, зручний для клієнта, час!

Наші партнери