Головна Дизайн

Вдало продуманий дизайн інтер'єру здатний перетворити будь-яке непересічне приміщення на унікальне житло. Переглядаючи барвисті журнали, звичайному споживачу здається, що створити ефектний дизайн простіше простого, але на ділі все виявляється далеко не так райдужно. Адже потрібно врахувати безліч чинників: смак і спосіб життя мешканців квартири, особливості приміщення, при цьому важливо зберегти функціональність і створити настрій.

Важливу роль відіграє те, на який бік виходять вікна, яку форму має кімната. Обрані кольори повинні гармоніювати між собою, створюючи єдиний ансамбль, не зливатися в розмиту пляму і не кидатися в очі. Саме тому в Україні дизайн інтер'єру все частіше довіряють фахівцям.

Професійний дизайнер велику увагу приділяє не тільки кольоровому оформленню, а й підбору матеріалів. Наприклад, якщо є домашні тварини, то від ковроліну краще відмовитися на користь кахлю. А якщо в сім'ї є маленькі діти, то на підлогу краще покласти ламінат.

Розробка дизайну інтер'єру включає створення проекту. Він зі свого боку містить план стель, підлог, розміщення меблів, розташування освітлення, електрики, монтаж і демонтаж перегородок. Окрему увагу приділяють візуалізації зображень приміщень у перспективі.

У Києві дизайн інтер'єру здійснюють безліч організацій. Компанія "ALEKSSTROY" виділяється серед них професійністю підходу та свіжістю ідей. Наші дизайнери продумують усі аспекти оформлення: стиль, колірну гамму, поділ на зони, декоративні елементи, освітлення.

Не варто хвилюватися, що бачення дизайнера не співпаде з вашим - на всіх етапах розробки дизайну проводиться узгодження деталей. Дизайн інтер'єру під ключ передбачає створення повного пакета документів.

У сферу послуг входить не тільки створення дизайну для квартир, а й оформлення офісів, ресторанів, кафе, пабів, нічних клубів тощо. У процесі роботи враховуються всі уподобання та побажання замовника. А в поєднанні з професійними знаннями дизайнера на виході отримуємо приголомшливі за своєю красою і практичністю проєкти.

Схема роботи з нами

Що ми можемо ще запропонувати

  • ми впевнені, що кожному, у кого виникла необхідність зробити в офісі ремонт, ми можемо запропонувати варіант, виходячи із запланованого бюджету;
  • ми можемо запропонувати готові рішення для економії Ваших коштів;
  • зовнішні та внутрішні оздоблювальні роботи, роботи з перекладання електричних мереж, перенесення сантехніки виконуються не тільки якісно, а й максимально оперативно;
  • наш юридичний відділ готовий узяти на себе турботу з оформлення перенесення комунікацій та отримання необхідних погоджень.

10 причин працювати з нами

 

Чому працюють саме з нами

Ми швидко й оптимально проводимо перепланування офісних приміщень, допомагаємо правильно організувати робочі зони для кожного співробітника, зберігаючи комфортні умови роботи для офісу загалом і співробітника окремо. За необхідності ми можемо виконати роботи з:

  • реконструкції вентиляційних шахт і встановлення додаткового вентиляційного обладнання;
  • встановлення нових дверей і вікон;
  • перекладки підлог і багато іншого.

Висока швидкість виконання робіт гарантована правильною роботою керівництва, що організовує виконання ремонту. Ми несемо відповідальність не тільки за якість виконуваних робіт, а й за якість використовуваних матеріалів. Щоб Ви могли почути думку про виконувані нами роботи з "перших рук", ми пропонуємо ознайомитися з нашими клієнтами, поспілкуватися з ними.

Щоб ремонт офісу не став причиною зупинки його роботи - звертайтеся до наших фахівців, які готові виконувати роботи в будь-який, зручний для клієнта, час!

Наші партнери