Головна Дизайн Дизайн офісів

Сучасний офіс повинен і може мати привабливий, оригінальний і, водночас, солідний і респектабельний вигляд. Щоправда, щоб досягти такого результату, потрібно докласти чимало зусиль. Для початку необхідно визначити, які вимоги до офісного приміщення висуваються в конкретному випадку.

Отже, у всіх офісах без винятку мають бути створені ідеальні умови для роботи: саме тут більшість співробітників проводять дуже багато часу, працюючи над складними проєктами, спілкуючись із колегами та клієнтами компанії.

Які ж чинники необхідно врахувати насамперед, щоб офісним працівникам було зручно і комфортно виконувати всі свої обов'язки? Безумовно, найголовніше - це робоче місце. Сучасні функціональні меблі, наявність необхідної офісної техніки, а також можливість її безпечного під'єднання, гарне освітлення, грамотно обрані кольори інтер'єру, що налаштовують на робочий лад: це той мінімум, який має бути передбачений під час створення дизайн-проєкту офісу.

Атмосфера, створена в приміщенні, також дуже важлива і дизайн офісів у цьому питанні відіграє далеко не останню роль. А тому перш, ніж розпочати організацію робочого місця, потрібно вибудувати концепцію планування офісного простору загалом, а також обрати певне стильове рішення, якого потрібно дотримуватися під час оформлення дизайну інтер'єру.

Адже співробітники зазвичай взаємодіють між собою, постійно обговорюють робочі питання, а командна робота можлива тільки за правильного планування.

Та й у клієнтів компанії позитивне враження про компанію складається насамперед після відвідування офісу фірми. Відповідно слід подбати про наявність зручного місця для прийому гостей.

Розробляючи концепцію офісного простору, найголовніше, щоб було передбачено не тільки можливість для комфортної індивідуальної роботи, а й для колективної. Це досить непросте завдання, до вирішення якого потрібно залучати досвідчених фахівців.

Професійний дизайнер зможе врахувати потреби всіх співробітників фірми, використовуючи різні прийоми (прозорі або розсувні перегородки, різноманітні колірні та світлові рішення, що дають змогу розділити простір на зони і т.д.). Також фахівець зможе запропонувати вам варіанти звукоізоляції кабінетів, продумати, яким має бути технічне оснащення, зі смаком декорувати приміщення відповідно до виду діяльності компанії.

Розробити ексклюзивний дизайн, як і зробити ремонт офісу, ви зможете разом із професійними дизайнерами компанії "ALEKSSTROY": ми точно знаємо, як допомогти вам у створенні сучасного, зручного, стильного та функціонального офісного простору!

 

Схема роботи з нами

Що ми можемо ще запропонувати

  • ми впевнені, що кожному, у кого виникла необхідність зробити в офісі ремонт, ми можемо запропонувати варіант, виходячи із запланованого бюджету;
  • ми можемо запропонувати готові рішення для економії Ваших коштів;
  • зовнішні та внутрішні оздоблювальні роботи, роботи з перекладання електричних мереж, перенесення сантехніки виконуються не тільки якісно, а й максимально оперативно;
  • наш юридичний відділ готовий узяти на себе турботу з оформлення перенесення комунікацій та отримання необхідних погоджень.

10 причин працювати з нами

 

Чому працюють саме з нами

Ми швидко й оптимально проводимо перепланування офісних приміщень, допомагаємо правильно організувати робочі зони для кожного співробітника, зберігаючи комфортні умови роботи для офісу загалом і співробітника окремо. За необхідності ми можемо виконати роботи з:

  • реконструкції вентиляційних шахт і встановлення додаткового вентиляційного обладнання;
  • встановлення нових дверей і вікон;
  • перекладки підлог і багато іншого.

Висока швидкість виконання робіт гарантована правильною роботою керівництва, що організовує виконання ремонту. Ми несемо відповідальність не тільки за якість виконуваних робіт, а й за якість використовуваних матеріалів. Щоб Ви могли почути думку про виконувані нами роботи з "перших рук", ми пропонуємо ознайомитися з нашими клієнтами, поспілкуватися з ними.

Щоб ремонт офісу не став причиною зупинки його роботи - звертайтеся до наших фахівців, які готові виконувати роботи в будь-який, зручний для клієнта, час!

 

Наші партнери