Головна Фасадні роботи

Фасад будинку - це його обличчя, його візитна картка. Перш ніж увійти в будинок ми звертаємо увагу на його зовнішній вигляд, тому так важливо підтримувати фасад будинку в належному стані. Для цього і призначені фасадні роботи.

Фасадні роботи - це комплекс послуг з ремонту, реконструкції та модернізації фасадів будинку. Фасадні роботи охоплюють такі роботи, як забарвлення і оштукатурювання фасаду, облицювання фасаду плиткою, оздоблення каменем і сайдингом. Крім того що б надати фасаду будинку привабливого вигляду у фасадних робіт є ще кілька не менш важливих завдань. Декоративне оздоблення фасаду це лише завершальний етап фасадних робіт, а основними завданнями є утеплення стін, звукоізоляція або ж убезпечити фасад від пожежі.

Існує кілька видів фасадних робіт, а саме роботи мокрим способом, вентильований фасад або сайдинг. Фасадні роботи проходять у такій послідовності укладання шарів фасаду: готова поверхня, утеплювач, фасадна штукатурка і фарба або декоративна штукатурка. Сайдинг являє собою обшивку фасаду будинку пластиковими панелями. Для того, щоб забезпечити звукоізоляцію стін разом з утеплювачем укладають ізолювальний шар, а для надання стінам здатності чинити опір вогню їх обробляють спеціальними розчинами.

Існують ситуації, коли ремонт або реконструкція фасаду стає вимушеним заходом, наприклад, якщо старий фасад обсипається або на ньому з'явилися тріщини. Тоді роботи потрібно виконати якнайшвидше, і це не стане проблемою в будь-яку пору року і практично за будь-якої погоди.

Важливо пам'ятати, що фасадні роботи - це досить складний процес і довіряти його варто тільки професіоналам. Від кваліфікації робітників та інженерів залежить не тільки зовнішній вигляд будинку, а й те, наскільки він збережеться в хорошому стані. Що стосується вартості фасадних робіт, то вони залежать від низки факторів. Під час розрахунку вартості робіт враховують площу робіт, вид і складність робіт, вартість і кількість використовуваних матеріалів, а також кількість працівників. Але для кожного окремого випадку існують і інші параметри, які необхідно враховувати.

 

Схема роботи з нами

Що ми можемо ще запропонувати

  • ми впевнені, що кожному, у кого виникла необхідність зробити в офісі ремонт, ми можемо запропонувати варіант, виходячи із запланованого бюджету;
  • ми можемо запропонувати готові рішення для економії Ваших коштів;
  • зовнішні та внутрішні оздоблювальні роботи, роботи з перекладання електричних мереж, перенесення сантехніки виконуються не тільки якісно, а й максимально оперативно;
  • наш юридичний відділ готовий узяти на себе турботу з оформлення перенесення комунікацій та отримання необхідних погоджень.

10 причин працювати з нами

 

Чому працюють саме з нами

Ми швидко й оптимально проводимо перепланування офісних приміщень, допомагаємо правильно організувати робочі зони для кожного співробітника, зберігаючи комфортні умови роботи для офісу загалом і співробітника окремо. За необхідності ми можемо виконати роботи з:

  • реконструкції вентиляційних шахт і встановлення додаткового вентиляційного обладнання;
  • встановлення нових дверей і вікон;
  • перекладки підлог і багато іншого.

Висока швидкість виконання робіт гарантована правильною роботою керівництва, що організовує виконання ремонту. Ми несемо відповідальність не тільки за якість виконуваних робіт, а й за якість використовуваних матеріалів. Щоб Ви могли почути думку про виконувані нами роботи з "перших рук", ми пропонуємо ознайомитися з нашими клієнтами, поспілкуватися з ними.

Щоб ремонт офісу не став причиною зупинки його роботи - звертайтеся до наших фахівців, які готові виконувати роботи в будь-який, зручний для клієнта, час!

Наші партнери