Заміський будинок із міцного і перевіреного часом матеріалу дбайливо захищатиме Вашу родину від негоди не один десяток років. Завдяки універсальності та практичності цегла дасть змогу виконати будь-які задуми дизайнера і звести саме такий будинок, який Ви завжди хотіли, а функціональні особливості матеріалу, такі як морозостійкість, шумоізоляція, екологічність і пожежна безпека, зроблять будинок безпечним, теплим і тихим.

Дерево - це, звісно, гарний матеріал, і економічні блокові будови теж користуються попитом серед населення, але традиційна цегла залишається в пріоритеті в тих, хто бажає мати дім на століття.

Чому цегла?

Цегла - це один з найкращих будівельних матеріалів для зведення об'єктів різного рівня складності. Її доступна вартість і відмінні експлуатаційні якості дають змогу сім'ям із середнім достатком стати власниками комфортного житла.

Дійсно, а чим цегляні будови кращі за інші? Відповідаємо:

 • Цеглу можна віднести до каменю за своїми технічними характеристиками. Вона не боїться ураганів і навіть землетрусів, а опади для якісної кладки взагалі не проблема.
 • Екологічний бік питання так само має велике значення і, як відомо, цегла виготовляється з глини, яка проходить випал, що додатково підтверджує її якість і природне коріння.
 • Естетичність. Красиву кладку не треба додатково декорувати, вона гарна сама по собі. Це економить кошти на придбанні оздоблювального матеріалу.
 • Міцність, шумоізоляція, стійкість до займання і тепловіддача.

Усе це підтверджує те, що цегляні будівлі залишаються надійними в будь-якій кліматичній зоні, незалежно від опадів, перепадів температурного режиму та інших природних явищ. Такий будинок підкреслить ваш достаток, смак і престижність в очах усіх друзів і сусідів.

"ALEKSSTROY" гарантує

Наша компанія на будівельному ринку вже багато років і має в каталозі великий асортимент проєктів з усіх будівельних матеріалів, які відомі на сьогоднішній день.  Наші архітектори розроблять для Вас індивідуальний проект з усіма бажаними комунікаціями та оздоблювальними матеріалами. Ми пропонуємо:

 • Гарантію на свої роботи і якість продукції до 10 років.
 • Проект і кошторисний розрахунок у подарунок.
 • Професійне будівництво цегляних триповерхових будинків.
 • Точне дотримання вартості робіт і матеріалу згідно з представленою документацією.
 • Юридичний супровід угоди протягом усього процесу будівництва.
 • Прозорість бухгалтерії та всіх підрахунків, з чим замовник може ознайомитися в будь-який час.
 • Ви отримаєте готовий будинок під ключ із водопроводом, газом, електрикою та встановленою сантехнікою.
 • Клієнт має право сам вибрати оздоблювальний матеріал і планування кімнат. Ми тільки виконуємо його бажання і втілюємо їх у реальну будівлю.

Де замовити будівництво цегляного будинку

Компанія ALEKSSTROY пропонує своїм клієнтам замовити будівництво цегляного будинку під ключ. Великий досвід роботи в будівельній сфері та наявність необхідної дозвільної документації робить співпрацю з нашою компанією оптимальним варіантом для швидкого будівництва цегляного будинку під ключ. Ми гарантуємо високу якість робіт, стислі терміни будівництва і тривалий термін експлуатації.

ПРАЙС ЛИСТ

Схема роботи з нами

Що ми можемо ще запропонувати

 • ми впевнені, що кожному, у кого виникла необхідність зробити в офісі ремонт, ми можемо запропонувати варіант, виходячи із запланованого бюджету;
 • ми можемо запропонувати готові рішення для економії Ваших коштів;
 • зовнішні та внутрішні оздоблювальні роботи, роботи з перекладання електричних мереж, перенесення сантехніки виконуються не тільки якісно, а й максимально оперативно;
 • наш юридичний відділ готовий узяти на себе турботу з оформлення перенесення комунікацій та отримання необхідних погоджень.

10 причин працювати з нами

 

Чому працюють саме з нами

Ми швидко й оптимально проводимо перепланування офісних приміщень, допомагаємо правильно організувати робочі зони для кожного співробітника, зберігаючи комфортні умови роботи для офісу загалом і співробітника окремо. За необхідності ми можемо виконати роботи з:

 • реконструкції вентиляційних шахт і встановлення додаткового вентиляційного обладнання;
 • встановлення нових дверей і вікон;
 • перекладки підлог і багато іншого.

Висока швидкість виконання робіт гарантована правильною роботою керівництва, що організовує виконання ремонту. Ми несемо відповідальність не тільки за якість виконуваних робіт, а й за якість використовуваних матеріалів. Щоб Ви могли почути думку про виконувані нами роботи з "перших рук", ми пропонуємо ознайомитися з нашими клієнтами, поспілкуватися з ними.

Щоб ремонт офісу не став причиною зупинки його роботи - звертайтеся до наших фахівців, які готові виконувати роботи в будь-який, зручний для клієнта, час!

Наші партнери