Головна Дизайн Дизайн ресторанів

Дизайн ресторанів, клубів

Дизайн інтер'єру та вибір стилю, як і ремонт квартири під ключ, відіграють мало не вирішальну роль в успіху закладу, який ви вирішили відкрити: чи то ресторан, кафе, або нічний клуб. Безумовно, кулінарні шедеври вашого кухаря клієнт обов'язково оцінить, але це станеться пізніше. Те ж саме стосується і якості обслуговування.

А поки страви готуються, перше, на що звертають увагу відвідувачі, - дизайн приміщення. Так, наприклад, заходячи до ресторану китайської кухні, людина одразу ж має відчути атмосферу таємничості, зануритися у світ незвичайного східного колориту. Слід зазначити, що за своєю специфікою дизайн ресторанів може бути найрізноманітнішим, це й інтер'єр, що відповідає основному напряму самого закладу (як у прикладі вище: китайська кухня - східний стиль), і той, що кардинально відрізняється від нього (для досягнення ефекту несподіванки, парадоксу), і нейтральний дизайн, який ні до чого не зобов'язує й не викликає певних асоціацій.

Яке рішення буде реалізовано в конкретному випадку, вирішувати - власнику ресторану. А ось втілювати його в життя повинен тільки досвідчений дизайнер, який не тільки володіє відмінним смаком, а й розуміється на всіх нюансах матеріалів, що використовуються в оздобленні приміщення.

Стиль дизайну інтер'єру ресторану також може бути різноманітним. Обираючи між спокійною класикою або неординарним модерном, стилізацією під італійські традиції або вишуканий французький шарм, слід звернутися до професіонала, який і зі стилем допоможе визначитися, і розробить дизайн-проект відповідно до всіх побажань замовника. При цьому дуже важливо пам'ятати, що дизайн приміщення - одна з головних складових величезної популярності, за якою слідує і фінансове благополуччя. Те ж саме можна сказати і про клуби, інтер'єр яких не повинен нагадувати торговий центр або аптеку.

Розробка дизайну будь-якого розважального закладу, чи то клубу, чи то ресторану, створеного руками досвідченого професіонала, відбувається в кілька етапів. Необхідно не тільки знайти технологічні рішення для приміщень, попрацювати над плануванням, а й продумати все до найдрібніших деталей, щоб декор інтер'єру вийшов дійсно ексклюзивним. Важлива і атмосфера, і освітлення, і вибір колірної гами, і внутрішнє оздоблення, і меблювання, і облаштування ресторану загалом.

Найкраще, якщо дизайн інтер'єру розроблено і втілено в життя однією і тією ж компанією під невсипущим контролем автора цього проекту. Компанія "ALEKSSTROY" допоможе вам у створенні та реалізації дизайн-проектів інтер'єру будь-якої складності! Наші фахівці зможуть зробити так, щоб у вашому закладі відвідувачі почувалися комфортно, могли по-справжньому відпочити і розслабитися, зняти напругу і провести час із задоволенням! Адже саме в цьому полягає основне призначення ресторанів, барів і нічних клубів.

Компанія "ALEKSSTROY" пропонує Вам ознайомитися з вартістю дизайн проекту в розділі Ціни на дизайн.

 

Схема роботи з нами

Що ми можемо ще запропонувати

  • ми впевнені, що кожному, у кого виникла необхідність зробити в офісі ремонт, ми можемо запропонувати варіант, виходячи із запланованого бюджету;
  • ми можемо запропонувати готові рішення для економії Ваших коштів;
  • зовнішні та внутрішні оздоблювальні роботи, роботи з перекладання електричних мереж, перенесення сантехніки виконуються не тільки якісно, а й максимально оперативно;
  • наш юридичний відділ готовий узяти на себе турботу з оформлення перенесення комунікацій та отримання необхідних погоджень.

10 причин працювати з нами

 

Чому працюють саме з нами

Ми швидко й оптимально проводимо перепланування офісних приміщень, допомагаємо правильно організувати робочі зони для кожного співробітника, зберігаючи комфортні умови роботи для офісу загалом і співробітника окремо. За необхідності ми можемо виконати роботи з:

  • реконструкції вентиляційних шахт і встановлення додаткового вентиляційного обладнання;
  • встановлення нових дверей і вікон;
  • перекладки підлог і багато іншого.

Висока швидкість виконання робіт гарантована правильною роботою керівництва, що організовує виконання ремонту. Ми несемо відповідальність не тільки за якість виконуваних робіт, а й за якість використовуваних матеріалів. Щоб Ви могли почути думку про виконувані нами роботи з "перших рук", ми пропонуємо ознайомитися з нашими клієнтами, поспілкуватися з ними.

Щоб ремонт офісу не став причиною зупинки його роботи - звертайтеся до наших фахівців, які готові виконувати роботи в будь-який, зручний для клієнта, час!

 

Наші партнери