Головна Бетонні роботи Монолітний фундамент

Влаштування монолітного фундаменту

Заливка монолітного фундаменту

Монолітний фундамент зводять як основу для котеджів, дерев'яних будинків, споруд господарського призначення. Будучи універсальним, такий фундамент ідеально підійде для будівництва будівель на пучинистих і нерівномірних ґрунтах, що піддаються стисненню - піщаних ґрунтах, торфовищах тощо. Підвижки ґрунту не позначаються на стійкості конструкції будівлі, яка обладнана монолітною основою. Через стійкість до переміщень ґрунту монолітний фундамент прийнято називати "плаваючим".

Монолітний фундамент ціна

Відносна дешевизна робіт при облаштуванні монолітного фундаменту є однією з переваг. Його будівництво не вимагає застосування спеціальної техніки, витрата матеріалів невелика, самі матеріали є недорогими і загальнодоступними. При цьому конфігурація будівлі може бути будь-якою - конструкція фундаменту передбачає різноманітну геометрію. За різними підрахунками будівництво монолітного фундаменту обійдеться в 15-20% від вартості будівництва всієї будівлі.

Залізобетонний монолітний фундамент

Найнадійніший і найдоступніший спосіб побудувати монолітний фундамент - використання залізобетонної конструкції. Такий фундамент приймає навантаження будинку рівномірно, не схильний до видавлювання і руйнування, довговічний, стійко протистоїть впливу агресивних зовнішніх середовищ.

Конструктивно монолітний фундамент являє собою залізобетонну плиту, в єдине ціле пов'язану зі стінами. Під час виготовлення використовують каркасну сітку (у два шари і більше), а також арматурні стрижні. Монолітний фундамент часто служить цоколем будівлі. Якщо великого заглиблення не потрібно, фундамент зводять без монолітної плити. Замість котловану в цьому випадку риється траншея.

Будівництво монолітного фундаменту

На дні котловану влаштовується піщана подушка, споруджується опалубка, кладеться арматурний каркас, заливається бетонна плита. Арматура повинна виступати з поверхні плити для подальшої зв'язки зі стінами. Після затвердіння бетонної плити монтується каркас, встановлюється опалубка стін. Арматурні стрижні використовують на відстані 30 см один від одного. Діаметр стрижнів - 12-14 мм. Демонтаж опалубки починають, коли бетон затвердіє.

При будівництві фундаменту без залізобетонної плити технологія та сама. В опалубку з арматурним каркасом заливають бетон і дають йому затвердіти, опалубку демонтують.

У процесі будівництва важливо провести дренажні та гідроізоляційні роботи.

 

Схема роботи з нами

Що ми можемо ще запропонувати

  • ми впевнені, що кожному, у кого виникла необхідність зробити в офісі ремонт, ми можемо запропонувати варіант, виходячи із запланованого бюджету;
  • ми можемо запропонувати готові рішення для економії Ваших коштів;
  • зовнішні та внутрішні оздоблювальні роботи, роботи з перекладання електричних мереж, перенесення сантехніки виконуються не тільки якісно, а й максимально оперативно;
  • наш юридичний відділ готовий узяти на себе турботу з оформлення перенесення комунікацій та отримання необхідних погоджень.

10 причин працювати з нами

 

Чому працюють саме з нами

Ми швидко й оптимально проводимо перепланування офісних приміщень, допомагаємо правильно організувати робочі зони для кожного співробітника, зберігаючи комфортні умови роботи для офісу загалом і співробітника окремо. За необхідності ми можемо виконати роботи з:

  • реконструкції вентиляційних шахт і встановлення додаткового вентиляційного обладнання;
  • встановлення нових дверей і вікон;
  • перекладки підлог і багато іншого.

Висока швидкість виконання робіт гарантована правильною роботою керівництва, що організовує виконання ремонту. Ми несемо відповідальність не тільки за якість виконуваних робіт, а й за якість використовуваних матеріалів. Щоб Ви могли почути думку про виконувані нами роботи з "перших рук", ми пропонуємо ознайомитися з нашими клієнтами, поспілкуватися з ними.

Щоб ремонт офісу не став причиною зупинки його роботи - звертайтеся до наших фахівців, які готові виконувати роботи в будь-який, зручний для клієнта, час!

 

Наші партнери