Головна Покрівельні роботи Монтаж фальцевої покрівлі

Улаштування фальцевої покрівлі

Історія фальцевої покрівлі

Ось уже 500 років, як листовий метал застосовується як матеріал для покрівель. Методи фальцювання, розроблені в 19 столітті, зменшили його вартість, а з 1850 року, завдяки процесу гарячого цинкування, лист став ще й легшим. У 1940 році придумали подвійний фальц, через 10 років рулонний метал набув широкого поширення як привабливий, естетичний, а також економічний і високотехнологічний матеріал для покрівлі.

Сьогодні можливості для застосування листового металу стали ще ширшими. Нові, екологічні системи покриттів спільно з чудовим за властивостями покриттям алюцинк знову повертають нас до листового металу як цікавого матеріалу для облицювання покрівель.

Переваги фальцевої покрівлі

Нова технологія подвійного фальца з надійною системою кріплень за допомогою затискачів дає змогу використовувати будь-які типи основ і пропонує архітектору повну свободу вибору незалежно від кліматичної зони будівництва.

Надійний покрівельний матеріал

Фальцева покрівля на сьогоднішній день в Україні - один з найпопулярніших і надійних покрівельних матеріалів. Це сталося тому, що фальцева покрівля - один з найбільш практичних покрівельних матеріалів, і що важливо - один з найдешевших покрівельних матеріалів.

Фальцева покрівля - це металева покрівля, в якій з'єднання окремих елементів покриття (картин) виконані за допомогою фальців. Фальцеві покрівлі роблять з листової або рулонної оцинкованої сталі (як з полімерним покриттям, так і без нього), а також з кольорових металів (мідь, алюміній).

Картина - елемент покрівельного покриття, у якого кромки підготовлені для фальцевого з'єднання.

Фальц (фальцеве з'єднання) - вид шва, що утворюється при з'єднанні листів металевої фальцевої покрівлі. Існує кілька видів з'єднань фальцевої покрівлі: стоячі, лежачі, подвійні, одинарні.

Бічні довгі краї смуг сталі для фальцевої покрівлі, що йдуть уздовж ската, з'єднують стоячими фальцами, а горизонтальні - лежачими. Фальцеві покрівлі виконуються (закочуються) або вручну спеціальним інструментом, або більш сучасним способом - спеціальними електромеханічними закаточними пристроями.

Самозамикаючий фальц

Зараз в Україні одним із найпопулярніших напрямків у фальцевій покрівлі є самозамикаючий фальц. Самозамикаючий фальц поєднує в собі величезні переваги і забезпечує простий і швидкий монтаж фальцевої покрівлі: не потрібен спеціальний покрівельний інструмент, готова плавуча підпокрівельна система кріплення.

Найбільш герметичним і вологонепроникним є подвійний стоячий фальц - це поздовжнє з'єднання, що виступає над площиною фальцевої покрівлі між двома прилеглими покрівельними картинами, кромки яких мають подвійний загин.

При влаштуванні металевих покрівель подвійний стоячий фальц використовували як в Україні, так і в Західній Європі з кінця XIX століття. На відміну від одинарного фальца, він, хоча і був надійнішим, але складніше виготовлявся, тому за часів СРСР майже відмовилися від його застосування.

Після того, як було розроблено спеціальні верстати та інструменти, що полегшують роботу покрівельника (закатувальні машини, згинальні та фальцепрокатні верстати та ін.), подвійний стоячий фальц став застосовуватися як основний.

На сьогоднішній день фальцеві покрівлі в західних країнах виконуються в основному із застосуванням подвійного стоячого фальца. До недоліків фальцевих покрівель слід віднести високу теплопровідність, а також малу опірність ударам, що спричиняють пошкодження.

Фіни цінують фальцеві покрівлі за їхню надійність, прекрасний зовнішній вигляд, великий вибір профілів і простоту монтажу.

ПРАЙС ЛИСТ

Схема роботи з нами

Що ми можемо ще запропонувати

  • ми впевнені, що кожному, у кого виникла необхідність зробити в офісі ремонт, ми можемо запропонувати варіант, виходячи із запланованого бюджету;
  • ми можемо запропонувати готові рішення для економії Ваших коштів;
  • зовнішні та внутрішні оздоблювальні роботи, роботи з перекладання електричних мереж, перенесення сантехніки виконуються не тільки якісно, а й максимально оперативно;
  • наш юридичний відділ готовий узяти на себе турботу з оформлення перенесення комунікацій та отримання необхідних погоджень.

10 причин працюват з нами

 

Чому працюють саме з нами

Ми швидко й оптимально проводимо перепланування офісних приміщень, допомагаємо правильно організувати робочі зони для кожного співробітника, зберігаючи комфортні умови роботи для офісу загалом і співробітника окремо. За необхідності ми можемо виконати роботи з:

  • реконструкції вентиляційних шахт і встановлення додаткового вентиляційного обладнання;
  • встановлення нових дверей і вікон;
  • перекладки підлог і багато іншого.

Висока швидкість виконання робіт гарантована правильною роботою керівництва, що організовує виконання ремонту. Ми несемо відповідальність не тільки за якість виконуваних робіт, а й за якість використовуваних матеріалів. Щоб Ви могли почути думку про виконувані нами роботи з "перших рук", ми пропонуємо ознайомитися з нашими клієнтами, поспілкуватися з ними.

Щоб ремонт офісу не став причиною зупинки його роботи - звертайтеся до наших фахівців, які готові виконувати роботи в будь-який, зручний для клієнта, час!

Наші партнери