Головна Дизайн Дизайн квартир

Наважуючись у Києві зробити ремонт у квартирі, або купуючи нове житло, ми одразу ж уявляємо, якими мають стати наші квадратні метри після завершення всіх робіт... В уяві малюємо собі затишні кімнати зі стильним дизайном, зручним плануванням, незвичайним оздобленням і красивими меблями. Але як домогтися такого ж ефекту в реальності, часто не маємо ні найменшого уявлення. І це легко пояснити, адже багато хто з нас ніколи не стикався з питаннями дизайну інтер'єру! А тому виникає маса запитань... З чого потрібно починати? Які деталі не повинні бути упущені в процесі? Чи буде це рішення доречним у цьому випадку? Список можна продовжувати нескінченно.

Перше, що необхідно зробити, працюючи над дизайном квартири або іншого приміщення, - це створити дизайн-проект внутрішнього простору квартири. У ньому обов'язково має враховуватися архітектурна схема житлової нерухомості, вимоги, зазначені в нормативних документах, призначення приміщень, індивідуальні побажання власника. Після цього можна приступати до оздоблення всіх поверхонь (підлоги, стін і стелі). Дуже важливо заздалегідь продумати те, як поєднуватимуться наявні в дизайні інтер'єру матеріали.

Також необхідно зробити проект освітлення квартири, розробити схему електропроводки, передбачити розташування водопровідних труб і системи вентиляції.

Останній, найприємніший, але не менш складний етап, - вибір і розміщення меблів та інших елементів інтер'єру. Саме від того, чи правильно займуть свої місця всі предмети інтер'єру, наскільки гармонійно впишуться в нього різноманітні аксесуари (і не важливо, декоруєте ви спальню або кухню), залежить загальне відчуття комфорту й затишку, цілісності та завершеності.

Дизайн квартири в Києві під ключ від компанії "ALEKSSTROY"

Дизайн квартир у Києві та більшості обласних центрів України сьогодні дуже затребуваний, адже багато хто хоче, щоб їхнє житло виглядало не тільки індивідуально, а й було дуже практичним, затишним, сучасним і, безумовно, красивим. Людині, необізнаній в усіх тонкощах дизайну інтер'єрів, досить складно передбачити безліч деталей і правильно підійти до питання переробки власного житла: в результаті може вийти зовсім не те, чого очікували. Щоб уникнути всіх помилок, значних і не дуже, краще все ж таки не ризикувати і звернутися до компанії "ALEKSSTROY", де до кожного проєкту заведено підходити індивідуально і комплексно.

Ми стежимо за тенденціями в сучасному дизайні інтер'єрів, ми використовуємо в нашій роботі новітні комп'ютерні програми і розуміємося на оздоблювальних матеріалах, ми контролюємо весь процес ремонтно-будівельних робіт і гарантуємо вам чудовий результат!

 

Схема роботи з нами

Що ми можемо ще запропонувати

  • ми впевнені, що кожному, у кого виникла необхідність зробити в офісі ремонт, ми можемо запропонувати варіант, виходячи із запланованого бюджету;
  • ми можемо запропонувати готові рішення для економії Ваших коштів;
  • зовнішні та внутрішні оздоблювальні роботи, роботи з перекладання електричних мереж, перенесення сантехніки виконуються не тільки якісно, а й максимально оперативно;
  • наш юридичний відділ готовий узяти на себе турботу з оформлення перенесення комунікацій та отримання необхідних погоджень.

10 причин працювати з нами

 

Чому працюють саме з нами

Ми швидко й оптимально проводимо перепланування офісних приміщень, допомагаємо правильно організувати робочі зони для кожного співробітника, зберігаючи комфортні умови роботи для офісу загалом і співробітника окремо. За необхідності ми можемо виконати роботи з:

  • реконструкції вентиляційних шахт і встановлення додаткового вентиляційного обладнання;
  • встановлення нових дверей і вікон;
  • перекладки підлог і багато іншого.

Висока швидкість виконання робіт гарантована правильною роботою керівництва, що організовує виконання ремонту. Ми несемо відповідальність не тільки за якість виконуваних робіт, а й за якість використовуваних матеріалів. Щоб Ви могли почути думку про виконувані нами роботи з "перших рук", ми пропонуємо ознайомитися з нашими клієнтами, поспілкуватися з ними.

Щоб ремонт офісу не став причиною зупинки його роботи - звертайтеся до наших фахівців, які готові виконувати роботи в будь-який, зручний для клієнта, час!

 

Наші партнери