Головна Ремонт квартир та офісних приміщень

Квартира - це те місце, де ми проводимо більшу частину свого життя. Тому вона має бути затишною, відображати Ваш стиль, викликати позитивні емоції. Наша компанія допоможе Вам створити дизайнерський ремонт у квартирі. Ми виконуємо такі види ремонтів: косметичний, євроремонт, ексклюзивний і ремонт квартири в новобудові, якщо Ви щойно її купили. Наші ціни Вас приємно здивують. Ми створимо для Вас авторський дизайн-проект інтер'єру квартири, виконаємо найскладніші внутрішні оздоблювальні роботи і дамо гарантію на всі роботи.

Офіс - це обличчя компанії! Тому, ремонт офісу, як і його дизайн, повинен підтверджувати унікальність компанії і бути витриманим в її корпоративному стилі. Ми виконуємо всі внутрішні оздоблювальні роботи, які потрібно виконати в офісі під час його ремонту: гіпсокартонні, електромонтажні, малярські роботи, виконуємо шпаклювання стін і стелі, розробляємо індивідуальний дизайн проєкт офісу. Наша компанія готова підписати договір на комплексне обслуговування Вашого офісу.

ПРАЙС ЛИСТ

Схема роботи з нами

Що ми можемо ще запропонувати

  • ми впевнені, що кожному, у кого виникла необхідність зробити в офісі ремонт, ми можемо запропонувати варіант, виходячи із запланованого бюджету;
  • ми можемо запропонувати готові рішення для економії Ваших коштів;
  • зовнішні та внутрішні оздоблювальні роботи, роботи з перекладання електричних мереж, перенесення сантехніки виконуються не тільки якісно, а й максимально оперативно;
  • наш юридичний відділ готовий узяти на себе турботу з оформлення перенесення комунікацій та отримання необхідних погоджень.

10 причин працювати з нами

 

Чому працюють саме з нами

Ми швидко й оптимально проводимо перепланування офісних приміщень, допомагаємо правильно організувати робочі зони для кожного співробітника, зберігаючи комфортні умови роботи для офісу загалом і співробітника окремо. За необхідності ми можемо виконати роботи з:

  • реконструкції вентиляційних шахт і встановлення додаткового вентиляційного обладнання;
  • встановлення нових дверей і вікон;
  • перекладки підлог і багато іншого.

Висока швидкість виконання робіт гарантована правильною роботою керівництва, що організовує виконання ремонту. Ми несемо відповідальність не тільки за якість виконуваних робіт, а й за якість використовуваних матеріалів. Щоб Ви могли почути думку про виконувані нами роботи з "перших рук", ми пропонуємо ознайомитися з нашими клієнтами, поспілкуватися з ними.

Щоб ремонт офісу не став причиною зупинки його роботи - звертайтеся до наших фахівців, які готові виконувати роботи в будь-який, зручний для клієнта, час!

Наші партнери