При будівництві комбінованого будинку перший поверх зводиться з каменю, другий - з дерева. Така конструкція дає змогу повною мірою реалізувати найкращі властивості цих будівельних матеріалів і обійти їхні слабкі сторони.

Камінь - ґрунтовний, міцний, довговічний, не гниє і не псується від вологи, пожежобезпечний. Зате в кам'яній споруді багатьма відчувається брак затишку, та й міські кам'яні квартири добряче набридли. До того ж камінь надто довго нагрівається, якщо, скажімо, потрібно приїхати взимку на нетоплену дачу.

Дерево благотворно впливає на психологічний клімат в оселі, формуючи атмосферу тепла і затишку, і відмінно регулює вологість у приміщенні ("дихає"), створюючи оптимальний для людей мікроклімат. У дерев'яному будинку виникає інше, більш особисте й емоційне сприйняття житла, ніж у типовому осередку столичної багатоповерхівки. Але багатьох лякає те, що дерево - вельми горючий матеріал; до того ж, деревина боїться вологи і мікроорганізмів.

Поєднуючи кам'яний низ і дерев'яний верх в одній споруді, ми маємо можливість "вбити двох зайців", розділивши функції між кам'яною і дерев'яною частиною таким чином, щоб скористатися всіма плюсами цих матеріалів. Та й зовні комбінований будинок має нестандартний і дуже гарний вигляд. Тому проекти комбінованих будинків користуються заслуженою популярністю.

Де використовується дерево, а де цегла

Перший поверх комбінованого будинку може бути побудований із цегли (причому в цьому разі найвигідніше рішення - із зовнішнім утепленням за методом "вентильованого фасаду") або з піно- чи газобетонних блоків. У ньому, як правило, розташовуються такі "вогненебезпечні" приміщення як кухня, котельня, камінний зал, сауна, а також гараж.

Другий, мансардний поверх будують із дерева: оциліндрованих колод, клеєного або профільованого бруса, неструганого бруса із зовнішнім утепленням і зовнішнім оздобленням. Далеко віддалена від вологої землі й укрита від дощу великими звисами покрівлі, до того ж оброблена захисно-декоративним складом, деревина служить довго, не псується і не старіє. На другому поверсі з його затишком і екологією зазвичай знаходяться житлові кімнати.

Внутрішнє оздоблення комбінованого будинку спирається на "діалог" двох основних матеріалів - каменю і дерева, які гармонійно поєднуються один з одним, водночас, створюючи розмаїття та оригінальність. Зазвичай інтер'єри комбінованого котеджу вирішуються в одному з різновидів стилю "кантрі", покликаного підкреслити красу природних матеріалів і натуральних форм.

Будинки в стилі "шале"

Комбінований котедж - дуже красивий і перевірений часом тип споруди. Починаючи з середніх віків, подібні будівлі зводили в Альпах, спочатку - як пастушачі хатини. Згодом, доведений до досконалості, альпійський стиль комбінованих будинків "шале" завоював величезну популярність у Європі. Він володіє яскравими і впізнаваними рисами, такими як похила двосхила покрівля з великими звисами і козирком, просторі тераси, найчастіше винесені за периметр будинку, що спираються на колони. Але при цьому архітектурний стиль "шале" дає найширший простір творчій фантазії. Скажімо, другий поверх може бути виконаний як у вигляді зрубу, так і в середньовічному стилі "фахверк".

До речі, в дореволюційній Україні такі будинки також були в пошані. Практичні купці, наприклад, частенько ставили житловий дерев'яний зруб на кам'яний перший поверх, де розміщувалися магазин, склад і господарські приміщення.

Конкретний вибір будівельних матеріалів і конструктивних рішень дає змогу гнучко і в широких межах варіювати бюджет будівництва комбінованого заміського будинку. Компанія ALEKSSTROY пропонуємо Вам як типові проекти, так і будівництво комбінованих будинків під ключ за індивідуальними проектами.

ПРАЙС ЛИСТ

Схема роботи з нами

Що ми можемо ще запропонувати

  • ми впевнені, що кожному, у кого виникла необхідність зробити в офісі ремонт, ми можемо запропонувати варіант, виходячи із запланованого бюджету;
  • ми можемо запропонувати готові рішення для економії Ваших коштів;
  • зовнішні та внутрішні оздоблювальні роботи, роботи з перекладання електричних мереж, перенесення сантехніки виконуються не тільки якісно, а й максимально оперативно;
  • наш юридичний відділ готовий узяти на себе турботу з оформлення перенесення комунікацій та отримання необхідних погоджень.

10 причин працювати з нами

 

Чому працюють саме з нами

Ми швидко й оптимально проводимо перепланування офісних приміщень, допомагаємо правильно організувати робочі зони для кожного співробітника, зберігаючи комфортні умови роботи для офісу загалом і співробітника окремо. За необхідності ми можемо виконати роботи з:

  • реконструкції вентиляційних шахт і встановлення додаткового вентиляційного обладнання;
  • встановлення нових дверей і вікон;
  • перекладки підлог і багато іншого.

Висока швидкість виконання робіт гарантована правильною роботою керівництва, що організовує виконання ремонту. Ми несемо відповідальність не тільки за якість виконуваних робіт, а й за якість використовуваних матеріалів. Щоб Ви могли почути думку про виконувані нами роботи з "перших рук", ми пропонуємо ознайомитися з нашими клієнтами, поспілкуватися з ними.

Щоб ремонт офісу не став причиною зупинки його роботи - звертайтеся до наших фахівців, які готові виконувати роботи в будь-який, зручний для клієнта, час!

Наші партнери