Будівництво заміських будинків з дерева

Будівництво дерев'яних будинків, найбільш затребуване на сьогоднішній день. Будівельна ALEKSSTROY вже довгий час здійснює будівництво дерев'яних будинків під ключ для постійного і сезонного проживання. Будинки з дерева є міцною і довговічною конструкцією, відмінно зберігають всередині будинку необхідну температуру, а також мають привабливий зовнішній вигляд. При будівництві таких будинків застосовуються сучасні європейські розробки, які в результаті гарантують високу міцність і довговічність дерев'яних будинків.

У нашій компанії Ви можете замовити будівництво будинків наступних типів:

 • Будинки з клеєного бруса;
 • Щитові та каркасні будинки;
 • Будинки з оциліндрованих колод;
 • Зруби (будинки ручної рубки).

Будинок з клеєного бруса - це новий рівень якості в дерев'яному домобудівництві. Крім властивої їм високої міцності і надійності, будинки з клеєного бруса легко впізнати за зовнішнім виглядом і якістю обробленої поверхні, яка не потребує додаткової механічної обробки під час оздоблення, як всередині, так і зовні.

Каркасні будинки - будинки, побудовані за каркасною технологією, призначені для постійного і тимчасового проживання і відрізняються високою технологічністю і практичністю. Комплексне проєктування з використанням передових розробок у галузі каркасного будівництва дає змогу забезпечити високий рівень реалізації кожного проєкту і при цьому значно знизити витрати на будівництво будинку. Каркасні будинки - це вихід для тих, хто хоче побудувати дерев'яний будинок швидко і дешево.

Будинки з оциліндрованих колод. Перевагою будинку з оциліндрованих колод є рівна округла форма, що дає змогу досягти щільного з'єднання колод, і привабливий зовнішній вигляд. Як правило, будинки з оциліндрованих колод не потребують додаткової зовнішньої і внутрішньої обробки.

Зруби. Будинки ручної рубки перевершують найсміливіші уявлення наших Замовників за складністю і самобутністю. Наразі зруби будинків - це найдешевші, максимально практичні та екологічні житлові будови. Обробка дерева вручну надає будинку незвичайної краси. Ми готові запропонувати вам зруби будинків з екологічно чистого лісу як стандартних розмірів - 3х5, 4х6, 4х5, так і за індивідуальним ескізом.

Компанія ALEKSSTROY застосовує індивідуальний підхід до кожного клієнта, ми намагаємося максимально повно з'ясувати його вподобання та побажання. Ми здійснюємо будівництво дерев'яних будинків у Київській області, забезпечуючи своїм клієнтам надійність, якість і довговічність за будь-якої складності проекту.

ПРАЙС ЛИСТ

Схема роботи з нами

Що ми можемо ще запропонувати

 • ми впевнені, що кожному, у кого виникла необхідність зробити в офісі ремонт, ми можемо запропонувати варіант, виходячи із запланованого бюджету;
 • ми можемо запропонувати готові рішення для економії Ваших коштів;
 • зовнішні та внутрішні оздоблювальні роботи, роботи з перекладання електричних мереж, перенесення сантехніки виконуються не тільки якісно, а й максимально оперативно;
 • наш юридичний відділ готовий узяти на себе турботу з оформлення перенесення комунікацій та отримання необхідних погоджень.

10 причин працювати з нами

 

Чому працюють саме з нами

Ми швидко й оптимально проводимо перепланування офісних приміщень, допомагаємо правильно організувати робочі зони для кожного співробітника, зберігаючи комфортні умови роботи для офісу загалом і співробітника окремо. За необхідності ми можемо виконати роботи з:

 • реконструкції вентиляційних шахт і встановлення додаткового вентиляційного обладнання;
 • встановлення нових дверей і вікон;
 • перекладки підлог і багато іншого.

Висока швидкість виконання робіт гарантована правильною роботою керівництва, що організовує виконання ремонту. Ми несемо відповідальність не тільки за якість виконуваних робіт, а й за якість використовуваних матеріалів. Щоб Ви могли почути думку про виконувані нами роботи з "перших рук", ми пропонуємо ознайомитися з нашими клієнтами, поспілкуватися з ними.

Щоб ремонт офісу не став причиною зупинки його роботи - звертайтеся до наших фахівців, які готові виконувати роботи в будь-який, зручний для клієнта, час!

Наші партнери