Головна Покрівельні роботи Влаштування покрівлі, що наплавляється

ALEKSSTROY виконує професійні покрівельні роботи (Київ і Київська область) із суворим дотриманням будівельних норм і правил. Якісний монтаж покрівлі, а також поточний ремонт покрівлі будівель проводиться кваліфікованими фахівцями, які використовують тільки надійні, оптимально підібрані до кожного конкретного об'єкта матеріали. Наша організація виконає покрівельні роботи будь-якого рівня складності, а роботи з укладання, капітального ремонту покрівлі дахів будівель, які ми здійснюємо, здаються вчасно з високою якістю виконання.

Під час монтажу покрівлі, а саме влаштування м'якого даху, що наплавляється, використовується ціла низка покриттів - бітумна (Ондулін), м'яка черепиця, ґонт, шинглаз. Наприклад, гнучка черепиця Техноніколь представлена у вигляді ґонтів - невеликих плоских листів з фігурними вирізками по одному краю.

Наплавлювана покрівля користується попитом у власників котеджів і заміських будинків. Матеріали, об'єднані під поняттям "м'яка і наплавлювана покрівля", відрізняються довгим терміном служби, а, наприклад, Ондулін надійний навіть у суворих кліматичних умовах. Крім того, широка колірна гамма і низька вартість такого даху зробили гнучку бітумну черепицю найпоширенішим видом покрівельного матеріалу.

Монтаж покрівлі з Ондуліна або Техноніколь здійснюють за допомогою склеювання, наплавлення, теплового зварювання та інших методів. Техніка монтажу покрівлі, зокрема і м'якої, безпосередньо пов'язана з вимогами виробника матеріалу і наявності спеціального обладнання.

Металева, фальцева покрівля, профнастил є різновидами жорсткого даху. Він надійний, довговічний і красивий. Крім того, відсутність необхідності частого ремонту жорсткої покрівлі робить її оптимальною для малоповерхових будівель.

Виконання встановлення водостічних систем - завершальний етап робіт з влаштування даху. Необхідно відзначити, що водостоки потрібні для забезпечення відведення води з даху. Завдяки якісно виконаній установці водостічної системи, можна надовго відстрочити ремонтні роботи.

Схема роботи з нами

Що ми можемо ще запропонувати

  • ми впевнені, що кожному, у кого виникла необхідність зробити в офісі ремонт, ми можемо запропонувати варіант, виходячи із запланованого бюджету;
  • ми можемо запропонувати готові рішення для економії Ваших коштів;
  • зовнішні та внутрішні оздоблювальні роботи, роботи з перекладання електричних мереж, перенесення сантехніки виконуються не тільки якісно, а й максимально оперативно;
  • наш юридичний відділ готовий узяти на себе турботу з оформлення перенесення комунікацій та отримання необхідних погоджень.

10 причин працювати з нами

 

Чому працюють саме з нами

Ми швидко й оптимально проводимо перепланування офісних приміщень, допомагаємо правильно організувати робочі зони для кожного співробітника, зберігаючи комфортні умови роботи для офісу загалом і співробітника окремо. За необхідності ми можемо виконати роботи з:

  • реконструкції вентиляційних шахт і встановлення додаткового вентиляційного обладнання;
  • встановлення нових дверей і вікон;
  • перекладки підлог і багато іншого.

Висока швидкість виконання робіт гарантована правильною роботою керівництва, що організовує виконання ремонту. Ми несемо відповідальність не тільки за якість виконуваних робіт, а й за якість використовуваних матеріалів. Щоб Ви могли почути думку про виконувані нами роботи з "перших рук", ми пропонуємо ознайомитися з нашими клієнтами, поспілкуватися з ними.

Щоб ремонт офісу не став причиною зупинки його роботи - звертайтеся до наших фахівців, які готові виконувати роботи в будь-який, зручний для клієнта, час!

 

Наші партнери