Головна Покрівельні роботи Монтаж гнучкої черепиці

     Гнучка черепиця - один з найпопулярніших покрівельних матеріалів, який має масу переваг перед іншими видами черепиці. Перш за все, це різноманітність варіантів кольорів, яку не пропонує жоден інший матеріал. Також гнучка черепиця вирізняється своєю властивістю шумопоглинання і звукоізоляції, пожежостійкістю, довговічністю і стійкістю до руйнувань від зовнішніх впливів. Легкі та м'які елементи цього матеріалу не накопичують статичну енергію. Переваги гнучкої черепиці можна довго перераховувати, проте багато хто робить вибір на користь саме цього матеріалу завдяки легкості та зручності установки.

            Монтаж гнучкої черепиці неймовірно простий у своєму виконанні, він не вимагає використання особливого інструменту, допоміжних елементів, а також спеціальної підготовки і багаторічного досвіду в сфері укладання покрівлі. Завдяки цьому матеріалу стало можливим будівництво будинків з дуже складним архітектурним дизайном дахів. Численні вигини даху, навіси різних форм, сполучні вузли і стики, округлі елементи і навіть куполи не вплинуть на процес монтажу гнучкої черепиці.

            Сама гнучка черепиця, або як її частіше називають фахівці "бітумна черепиця", являє собою легкі й тонкі пластини маленького розміру з фігурними краями. Вона може бути абсолютно будь-якого кольору, від рожевого і яскраво помаранчевого до блакитного і яскраво зеленого. Це забезпечує особливо естетичний та елегантний вигляд будівлі. Склад у виробництві гнучкої черепиці дає їй змогу перешкоджати грибку та плісняві, процесам гниття, окислення та осипання. Це також і найвитриваліший матеріал. Ні сильні морози, ні спека йому не страшні. Гнучка черепиця абсолютно не вигорає на сонці, і не змінює свого кольору протягом довгих років. Монтаж гнучкої черепиці може відбуватися в абсолютно будь-яких умовах. На процес і якість установки не впливають ні низькі, ні занадто високі температури, ні навіть дуже висока вологість.

            Укладання даху гнучкою черепицею забезпечить вам економію фінансів і часу. Невисока вартість цього матеріалу, а також відсутність безлічі супутніх комплектуючих елементів і монтажних інструментів забезпечить швидкий і не витратний монтаж гнучкої черепиці. Простота процесу укладання дозволить здійснити його самостійно. Працювати з нею досить зручно, впоратися зможуть дві людини в роботі. Однак, якщо ви хочете отримати готовий дах в більш короткі терміни, і не хочете брати на себе відповідальність за якість виконання, краще довіритися професіоналам.

            Монтаж гнучкої черепиці рекомендують здійснювати на суцільну обрешітку з неструганої дошки або вологостійкої орієнтовано-стружкової плити. Так само в якості підкладки можливе використання фанери. Підкладковий килим зазвичай використовують у разі ухилу даху менше 1:3. Кількість відходів при монтажі гнучкої черепиці мінімальна.

            Легка вага цього матеріалу не тільки полегшить вам процес монтажу гнучкої черепиці, а й позбавить від зайвих турбот про зміцнення несучих конструкцій. Пошкоджені елементи гнучкої черепиці з легкістю можна замінити новими. Ще один плюс м'якої черепиці у відсутності ефекту парусності. Це завдяки шаруватій структурі всієї конструкції.  Малоймовірно, що навіть дуже сильний вітер або великий ураган коли-небудь зможе зірвати її елементи.

            Таким чином, гнучка черепиця - найлегший, найестетичніший і найдовговічніший покрівельний матеріал.  А монтаж гнучкої черепиці - неймовірно простий і зручний процес, який під силу навіть не професіоналам. Вибір на користь гнучкої черепиці - це дійсно правильний вибір.

Гнучка черепиця - її переваги

В останні роки в Україні для покриття крівлі широко використовується гнучка черепиця (бітумна покрівля). Висока її популярність обумовлюється її чудовими якостями: високою міцністю, абсолютною водонепроникністю, легкістю укладання, красивим зовнішнім виглядом, довговічністю. Важлива і така перевага м'якої черепиці, як невелика витрата матеріалу під час монтажу. Особливо привабливо гнучка черепиця виглядатиме на даху будинку з дерева.

Бітумну черепицю як покрівельний матеріал було винайдено ще в 19-му столітті, і зараз вона є одним із найбільш широко застосовуваних у світі матеріалів, що використовуються для котеджного будівництва. Черепична гнучка покрівля застосовується архітекторами для підвищення інтересу до своєї продукції з боку девелоперів та інвесторів.

На Європейський континент покрівлі з м'якої черепиці прийшли з північної Америки в другій половині двадцятого століття. Саме в ті повоєнні роки, в епоху занепаду виробництва і нестачі на ринку будматеріалів було прийнято рішення дати нове життя руберойду. Його пофарбували в різні кольори, а потім розрізали на невеликі смужки - внаслідок цього він набув гарнішого і яскравішого вигляду, а укладання його стало простішим. Ось так і з'явилася на світ м'яка черепиця. 

Бітумна покрівля - матеріал, популярний у всьому світі

З того часу процес виготовлення гнучкої черепиці пішов вельми далеко. Технологічність виготовлення дала змогу зробити бітумну черепицю найпопулярнішим у світі покрівельних матеріалів - тільки в США нею вкрито понад 75% усіх дахів сегмента малоповерхового будівництва.

ПРАЙС ЛИСТ

Схема роботи з нами

Що ми можемо ще запропонувати

  • ми впевнені, що кожному, у кого виникла необхідність зробити в офісі ремонт, ми можемо запропонувати варіант, виходячи із запланованого бюджету;
  • ми можемо запропонувати готові рішення для економії Ваших коштів;
  • зовнішні та внутрішні оздоблювальні роботи, роботи з перекладання електричних мереж, перенесення сантехніки виконуються не тільки якісно, а й максимально оперативно;
  • наш юридичний відділ готовий узяти на себе турботу з оформлення перенесення комунікацій та отримання необхідних погоджень.

10 причин працювати з нами

 

Чому працюють саме з нами

Ми швидко й оптимально проводимо перепланування офісних приміщень, допомагаємо правильно організувати робочі зони для кожного співробітника, зберігаючи комфортні умови роботи для офісу загалом і співробітника окремо. За необхідності ми можемо виконати роботи з:

  • реконструкції вентиляційних шахт і встановлення додаткового вентиляційного обладнання;
  • встановлення нових дверей і вікон;
  • перекладки підлог і багато іншого.

Висока швидкість виконання робіт гарантована правильною роботою керівництва, що організовує виконання ремонту. Ми несемо відповідальність не тільки за якість виконуваних робіт, а й за якість використовуваних матеріалів. Щоб Ви могли почути думку про виконувані нами роботи з "перших рук", ми пропонуємо ознайомитися з нашими клієнтами, поспілкуватися з ними.

Щоб ремонт офісу не став причиною зупинки його роботи - звертайтеся до наших фахівців, які готові виконувати роботи в будь-який, зручний для клієнта, час!

Наші партнери