Ексклюзивний ремонт квартир

Компанія ALEKSSTROY пропонує послугу елітного ремонту квартири. Безумовно, коштує це задоволення досить дорого: ремонт вищого рівня виконується за детально опрацьованим дизайн-проектом із застосуванням елітних оздоблювальних матеріалів.

Професійний дизайнер підбере оздоблювальні матеріали, меблі та аксесуари для інтер'єру, що поєднуються, керуючись стилем, який обрав замовник, і потребами. Сумлінних сервіс, розроблені схеми рішень і привабливі цінові пропозиції свідчать про те, що наша компанія плідно працює у своїй сфері послуг, розвивається і має чималу популярність на території Києва та Київської області.

Сутність ремонту еліт-класу в тому, щоб усі елементи інтер'єру мали гарний, вишуканий вигляд, але при цьому створювали затишну атмосферу, були практичними в повсякденному побуті. Це вибір для досвідчених клієнтів, націлених на максимум: фахівці ALEKSSTROY зроблять ексклюзивний ремонт з урахуванням усіх дрібниць і створять простір, приємний і комфортний для життя.

Дизайнерський ремонт квартир: дорого, презентабельно, якісно

Ексклюзивний ремонт квартир у компанії ALEKSSTROY можливий за умови активної співпраці замовника і дизайнера. Інтер'єр, створюваний для конкретної сім'ї або людини, дасть змогу врахувати всі потреби та побажання клієнтів. Дизайнер буде підбирати колірну гамму, планування і стиль оформлення, які будуть найбільш повно відповідати баченню і смакам новоселів. 

Виклик майстра для розрахунку вартості - безкоштовно!

Елітний ремонт у компанії ALEKSSTROY передбачає високу якість у кожній складовій: оздоблювальні матеріали, сучасне обладнання, висококласні інструменти, технологічні рішення. Крім стандартних робіт - вирівнювання стелі, стін, встановлення вікон і дверей - ми надаємо послуги зі встановлення багаторівневих стель, розміщення складних архітектурних конструкцій, оздоблення стін декоративними фрагментами. Фахівці компанії зроблять розміщення складної електротехнічної та сантехнічної системи.

Вартість елітного ремонту - від 5 000 грн за 1м2, вартість чорнових матеріалів - 2700 грн/м2.

Під час оцінки обсягу робіт площа приміщення розраховується по підлозі. Оплату замовник здійснює в міру виконання і приймання кожного з етапів проєкту. За будівельні та оздоблювальні матеріали вноситься передоплата. Зазначена на сайті вартість ремонту за 1 м2 є орієнтовною. Остаточна вартість ремонту і матеріалів залежить від переліку необхідних робіт, які вказуються в дизайн-проєкті після розрахунку детального кошторису за ним.

ПРАЙС ЛИСТ

Схема роботи з нами

Що ми можемо ще запропонувати

  • ми впевнені, що кожному, у кого виникла необхідність зробити в офісі ремонт, ми можемо запропонувати варіант, виходячи із запланованого бюджету;
  • ми можемо запропонувати готові рішення для економії Ваших коштів;
  • зовнішні та внутрішні оздоблювальні роботи, роботи з перекладання електричних мереж, перенесення сантехніки виконуються не тільки якісно, а й максимально оперативно;
  • наш юридичний відділ готовий узяти на себе турботу з оформлення перенесення комунікацій та отримання необхідних погоджень.

10 причин працювати з нами

 

Чому працюють саме з нами

Ми швидко й оптимально проводимо перепланування офісних приміщень, допомагаємо правильно організувати робочі зони для кожного співробітника, зберігаючи комфортні умови роботи для офісу загалом і співробітника окремо. За необхідності ми можемо виконати роботи з:

  • реконструкції вентиляційних шахт і встановлення додаткового вентиляційного обладнання;
  • встановлення нових дверей і вікон;
  • перекладки підлог і багато іншого.

Висока швидкість виконання робіт гарантована правильною роботою керівництва, що організовує виконання ремонту. Ми несемо відповідальність не тільки за якість виконуваних робіт, а й за якість використовуваних матеріалів. Щоб Ви могли почути думку про виконувані нами роботи з "перших рук", ми пропонуємо ознайомитися з нашими клієнтами, поспілкуватися з ними.

Щоб ремонт офісу не став причиною зупинки його роботи - звертайтеся до наших фахівців, які готові виконувати роботи в будь-який, зручний для клієнта, час!

Наші партнери