Головна Бетонні роботи Фундамент свайно-гвинтовий

Широко використовуваний тип фундаменту, що давно зарекомендував себе.

Фундамент свайно-гвинтовий являє собою сталеву трубу з ріжучою лопатою на загостреному наконечнику, за допомогою якої вона угвинчується в ґрунт. На зворотній верхній частині, яка після встановлення опиниться над землею, встановлюється оголовок. Саме оголовок слугуватиме опорою для стін майбутнього будинку. Таким чином, гвинтова свая - це циліндричний стовбур, гострий наконечник і спіралеподібна лопать. Віддалено вона нагадує саморіз величезних розмірів. Стовбур і лопать палі можуть мати різні характеристики, як за діаметром, так і за товщиною, залежно від типу ґрунту і передбачуваного проєктного тиску на палю. Крім цього, зверху на ній розташовуються технологічні отвори для встановлення стрижня. Через них паля, власне, і вкручується. Це необхідно для швидкого її монтажу.

Свайно-гвинтовий фундамент ціни

Свайно-гвинтовий фундамент насамперед рекомендують встановлювати на складних ґрунтах, наприклад торф'яних або глинистих, тобто на таких ґрунтах, на яких зведення інших типів фундаментів або пов'язане із занадто великими витратами, або просто неможливе. Це перша і дуже важлива перевага цього типу фундаменту.

Встановлення сваї проводиться як в автоматичному, так і ручному режимі. Механічний шлях вимагає спеціальної техніки. Сваї великого діаметра встановлюють тільки за допомогою механічного способу. Завдяки особливій конструкції - непостійності ширини, є можливість вручну закрутити гвинтову палю в ґрунт. Ручний монтаж не тільки виявляється найбільш якісним, але і найбільш дешевим способом. Варто зазначити, що ручний спосіб можна застосувати тільки для невеликих за діаметром свай. Однак саме невеликий діаметр використовується при дерев'яному житловому будівництві.

Для створення фундаменту сталева гвинтова свая, довжина якої починається від 2,5 метрів, занурюється в ґрунт за допомогою загвинчування. Глибина занурення має становити не менше 1,5 метра. Після монтажу гвинтовий фундамент витримує навантаження до 6 тонн на одну сваю, навантаження ж дерев'яного будинку рідко перевищує значення в 5 тонн цілком на весь фундамент, а каркасно-щитові будинки дають ще менше навантаження.

Сваї заздалегідь обробляються спеціальним антикорозійним складом. Варто зазначити, що сваї можуть піддаватися іржі в разі, так званих, блукаючих струмів у ґрунті. Однак, це не часта проблема. До мінусів відносять порівняно не довгий термін служби - близько 100 років.

А ось переваг у свайно-гвинтового фундаменту багато: ми вже говорили про можливість встановлення на складних ґрунтах, а зараз додамо до цього ще одну приємну особливість. Через специфічність цього типу фундаменту його можна встановлювати в будь-яку пору року. Відразу ж після встановлення сваї готові витримувати повне проєктне навантаження. Роботи можна проводити в безпосередній близькості до підземних комунікацій. Плюс до всього, є можливість заощадити на вирівнюванні ділянки.

Схема роботи з нами

Що ми можемо ще запропонувати

  • ми впевнені, що кожному, у кого виникла необхідність зробити в офісі ремонт, ми можемо запропонувати варіант, виходячи із запланованого бюджету;
  • ми можемо запропонувати готові рішення для економії Ваших коштів;
  • зовнішні та внутрішні оздоблювальні роботи, роботи з перекладання електричних мереж, перенесення сантехніки виконуються не тільки якісно, а й максимально оперативно;
  • наш юридичний відділ готовий узяти на себе турботу з оформлення перенесення комунікацій та отримання необхідних погоджень.

10 причин працювати з нами

 

Чому працюють саме з нами

Ми швидко й оптимально проводимо перепланування офісних приміщень, допомагаємо правильно організувати робочі зони для кожного співробітника, зберігаючи комфортні умови роботи для офісу загалом і співробітника окремо. За необхідності ми можемо виконати роботи з:

  • реконструкції вентиляційних шахт і встановлення додаткового вентиляційного обладнання;
  • встановлення нових дверей і вікон;
  • перекладки підлог і багато іншого.

Висока швидкість виконання робіт гарантована правильною роботою керівництва, що організовує виконання ремонту. Ми несемо відповідальність не тільки за якість виконуваних робіт, а й за якість використовуваних матеріалів. Щоб Ви могли почути думку про виконувані нами роботи з "перших рук", ми пропонуємо ознайомитися з нашими клієнтами, поспілкуватися з ними.

Щоб ремонт офісу не став причиною зупинки його роботи - звертайтеся до наших фахівців, які готові виконувати роботи в будь-який, зручний для клієнта, час!

 

Наші партнери