Головна Бетонні роботи Стовпчастий фундамент

За конструкцією, застосовуваними матеріалами і технологією робіт стовпчастий фундамент нагадує стрічковий. Він, однак, більш легкий у зведенні, вимагає значно меншої витрати матеріалів, а значить, істотно здешевлює будівництво.

Стовпчастий фундамент рекомендують зводити для розташування на ньому конструкцій, що вирізняються відносною легкістю - щитових і каркасних будинків, будинків з дерева: рубаних і брущатих, а також панельних будинків малоповерхової забудови.

Будівництво стовпчастого фундаменту починають з розмітки території та буріння шурфів (копання ям). Глибина розраховується залежно від очікуваного навантаження, стану ґрунту і ґрунтових вод. Зазвичай вона становить 2 м., тобто проходить нижче рівня промерзання ґрунту.

Обов'язкове встановлення стовпів на кутах будинку і перетині конструктивних елементів (перетині внутрішніх стін, примикання їх до зовнішніх стін тощо). Між кутами стовпи встановлюються з розрахунковим кроком 120 - 200 см. Відхилення від осей стін під час встановлення стовпів неприпустимі, такі відхилення порушують опорну функцію всього фундаменту.

Для стійкості конструкції будівлі стовпчастий фундамент вимагає суворого дотримання геометрії: оголовки (верхні частини стовпів) повинні знаходитися на однаковому рівні. Зазвичай цей рівень становить 40-50 см (рівень підлоги першого поверху будинку).

Зазор між землею і нижньою частиною будівлі необхідний, щоб уникнути зіткнення елементів будинку (найчастіше дерев'яних) з ґрунтом і паводковими водами. Це вбереже будинок від передчасного зносу, викликаного намоканням і гниттям елементів.

Стовпчастий фундамент для каркасного будинку

Матеріал для стовпів може використовуватися найрізноманітніший. Так, можуть використовуватися дерев'яні (попередньо обпалені й оброблені антисептиком) стовпи. Краще, однак, вибирати більш довговічний матеріал, який не буде гнити, перебуваючи в землі. Цегла, хоч і довговічна, але не найзручніший для монтажу стовпів матеріал. Найміцнішим і найзручнішим для будівництва стовпчастого фундаменту матеріалом є монолітний залізобетон. Існує кілька способів спорудження стовпів із бетону. Один із них - встановити в ямі опалубку, помістити всередину металевий каркас, залити бетон, а після затвердіння бетону зняти опалубку і засипати наявні порожнечі.

Окремі стовпи зв'язуються ростверком, який забезпечує стійкість всієї конструкції і розподіляє навантаження.

Стовпчастий фундамент є по-справжньому простим і надійним способом обладнати стійку основу вашого будинку.

 
 

Схема роботи з нами

Що ми можемо ще запропонувати

  • ми впевнені, що кожному, у кого виникла необхідність зробити в офісі ремонт, ми можемо запропонувати варіант, виходячи із запланованого бюджету;
  • ми можемо запропонувати готові рішення для економії Ваших коштів;
  • зовнішні та внутрішні оздоблювальні роботи, роботи з перекладання електричних мереж, перенесення сантехніки виконуються не тільки якісно, а й максимально оперативно;
  • наш юридичний відділ готовий узяти на себе турботу з оформлення перенесення комунікацій та отримання необхідних погоджень.

10 причин працювати з нами

 

Чому працюють саме з нами

Ми швидко й оптимально проводимо перепланування офісних приміщень, допомагаємо правильно організувати робочі зони для кожного співробітника, зберігаючи комфортні умови роботи для офісу загалом і співробітника окремо. За необхідності ми можемо виконати роботи з:

  • реконструкції вентиляційних шахт і встановлення додаткового вентиляційного обладнання;
  • встановлення нових дверей і вікон;
  • перекладки підлог і багато іншого.

Висока швидкість виконання робіт гарантована правильною роботою керівництва, що організовує виконання ремонту. Ми несемо відповідальність не тільки за якість виконуваних робіт, а й за якість використовуваних матеріалів. Щоб Ви могли почути думку про виконувані нами роботи з "перших рук", ми пропонуємо ознайомитися з нашими клієнтами, поспілкуватися з ними.

Щоб ремонт офісу не став причиною зупинки його роботи - звертайтеся до наших фахівців, які готові виконувати роботи в будь-який, зручний для клієнта, час!

 

Наші партнери