Головна Покрівельні роботи Монтаж покрівельного профнастилу

Монтаж покрівельного профнастилу.

 

1. Сучасний матеріал.

Хочете якісно, надійно і недорого покрити дах вашого будинку, дачі, гаража? Тоді вам слід зупинити свій вибір на сучасному покрівельному матеріалі, що активно набирає популярність, - профнастилі.

Покрівля з профнастилу ідеально підходить при зведенні невеликих котеджів і, взагалі, в приватному будівництві в цілому.

 

2. Очевидні переваги.

Відмінні технічні характеристики матеріалу, що надають листам підвищену жорсткість і несучу здатність, а також відсутність стиків при укладанні, - ось критерії, завдяки яким покрівля, виконана з профнастилу, дедалі частіше прикрашає найрізноманітніші будови. Ще одна, дуже важлива перевага покрівлі з профнастилу - її недорога, доступна для абсолютної більшості приватних забудовників, ціна. А спеціальне покриття на основі полімерних матеріалів надійно захищає покрівлю з профнастилу від іржі та корозії. Зовнішній вигляд укладеної за всіма правилами покрівлі з профнастилу протягом багатьох років буде бездоганно яскравим і красивим.

 

3. Різноманітність зразків.

В даний час на ринку представлено кілька варіантів профнастилу. Для зручності вони розділені за групами: перша - С, друга - Н і третя НС.

Марка С має висоту хвилі від 8 до 44мм, НС - від 35 до 44мм, а Н - від 57 до 114мм. Перша марка використовується тільки для легкої покрівлі, а частіше - для облаштування захисних конструкцій і монтажу покрівельного профнастилу на стінах.

Марка НС може застосовуватися однаково успішно і на стінах, і на даху. Особливу популярність при монтажі покрівельного профнастилу має марка НС35.

Ну і, нарешті, марка Н, що має додаткові ребра жорсткості, успішно застосовується при укладанні капітальної покрівлі.

 

4. Підготовка до роботи.

Перед початком монтажу покрівлі з профнастилу, переконайтеся, що нахил каркаса майбутньої покрівлі відповідає заявленим вимогам.

При цьому, якщо нахил перебуває в межах від 12 до 15 градусів, то під час монтажу покрівлі з профнастилу необхідно перекривати один лист іншим не менше, ніж на 20 см. Якщо нахил становить 15-30 градусів, перекривати необхідно від 15 до 20 см. Ну а в разі нахилу понад 30 градусів достатньо зробити напуск у межах 10-15см.

 

5. Черговість робіт.

Монтаж покрівлі з профнастилу повинен проводитися на міцну обрешітку. Вона повинна забезпечити жорсткість покрівлі, стійкість до навантажень і перегинів.

Важливою ознакою того, що ви придбали якісний покрівельний матеріал, є наявність покрокової інструкції з монтажу покрівлі з профнастилу.

Порядок монтажу покрівлі з профнастилу наступний:

- на крокви укладається гідроізоляція, її завдання - не дати волозі просочитися всередину. Тим самим усувається можливість прояву грибка, цвілі та гниття покрівлі.

- Зверху гідроізоляція кріпиться за допомогою кроквяних планок.

- Потім на планки встановлюється обрешітка, вона має бути міцною і надійною. Адже саме обрешітці відведена функція утримання профнастилу.

- Тільки тепер виконується робота з укладання самих листів.

Монтаж покрівлі з профнастилу слід проводити, починаючи з нижнього обрізу даху. Листи вирівнюють, укладають нахлестом і міцно закріплюють за допомогою саморізів. На саморізах обов'язково встановлюють гумові ущільнювачі.

А що зсередини нашого " багатошарового пирога"?

Так, саме так виглядає в розрізі закінчена споруда покрівлі з усіма елементами утеплення та ізоляції. Якщо розглянути готову покрівлю з профнастилу, починаючи від низу до верху, то має вийти така картина:

- Внутрішнє декоративне оздоблення стелі (гіпсокартон або вагонка).

- Стельова рейка, призначена для кріплення облицювання.

- Паронепроникна плівка внутрішня.

- Спеціальний утеплювач для стелі.

- Кроквяна нога.

- Кроквяна планка.

- Гідроізоляція у вигляді плівки, що пропускає пару і вологу.

-Обрешетка покрівлі.

- Профнастил.

-Ущільнювач, призначений для надійного кріплення коника покрівлі.

 - Вінчає роботу сам коник!

 Всі основні правила монтажу покрівлі з профнастилу викладені в інструкції, що додається. Важливо уважно її вивчити і суворо дотримуватися всіх приписів.

Висновок.

Покрівля з профнастилу - сучасний, надійний і недорогий покрівельний матеріал. При дотриманні правил укладання і вимог щодо монтажу, термін служби значно перевищує багато інших варіантів. Високі технічні характеристики, а також можливість застосування не тільки для покрівлі, а й для облицювання стін, роблять цей товар особливо затребуваним і популярним.

Схема роботи з нами

Що ми можемо ще запропонувати

  • ми впевнені, що кожному, у кого виникла необхідність зробити в офісі ремонт, ми можемо запропонувати варіант, виходячи із запланованого бюджету;
  • ми можемо запропонувати готові рішення для економії Ваших коштів;
  • зовнішні та внутрішні оздоблювальні роботи, роботи з перекладання електричних мереж, перенесення сантехніки виконуються не тільки якісно, а й максимально оперативно;
  • наш юридичний відділ готовий узяти на себе турботу з оформлення перенесення комунікацій та отримання необхідних погоджень.

10 причин працювати з нами

 

Чому працюють саме з нами

Ми швидко й оптимально проводимо перепланування офісних приміщень, допомагаємо правильно організувати робочі зони для кожного співробітника, зберігаючи комфортні умови роботи для офісу загалом і співробітника окремо. За необхідності ми можемо виконати роботи з:

  • реконструкції вентиляційних шахт і встановлення додаткового вентиляційного обладнання;
  • встановлення нових дверей і вікон;
  • перекладки підлог і багато іншого.

Висока швидкість виконання робіт гарантована правильною роботою керівництва, що організовує виконання ремонту. Ми несемо відповідальність не тільки за якість виконуваних робіт, а й за якість використовуваних матеріалів. Щоб Ви могли почути думку про виконувані нами роботи з "перших рук", ми пропонуємо ознайомитися з нашими клієнтами, поспілкуватися з ними.

Щоб ремонт офісу не став причиною зупинки його роботи - звертайтеся до наших фахівців, які готові виконувати роботи в будь-який, зручний для клієнта, час!

 

Наші партнери