Головна Покрівельні роботи Влаштування покрівлі з металочерепиці

Улаштування покрівлі з металочерепиці

Історія металочерепиці

Ідея використовувати профільований сталевий лист як покрівельний матеріал уперше спала на думку фінському будівельнику Пааво Раньіле 1961 року і блискавично завоювала популярність серед архітекторів і будівельників завдяки красі й охайності зовнішнього вигляду, надійності, довговічності, простоті монтажу та невисокій ціні.

На початку 90-х років металочерепиця з'явилася і в Україні. Сьогодні це один з найпопулярніших покрівельних матеріалів у світі для найрізноманітніших кліматичних умов.

Виробники металочерепиці

При виборі металочерепиці головне, на що Вам слід звернути увагу, це її виробник. Пропонуємо ознайомитися з виробниками, які чудово зарекомендували себе на ринку:

 • Ruukki (Рууккі). Фінська металочерепиця Ruukki - це продукція "Преміум" класу. Компанія виробляє металеві покрівлі з середини минулого століття, вирізняється прекрасними технічними характеристиками і зовнішнім виглядом.
 • Lindab (Ліндаб). Шведська металочерепиця Lindab виробляється з відмінним співвідношенням ціна-якість.
 • Metehe (Метехе). Виробляється у Фінляндії. Покрівля Metehe заслужила довіру у покупця за хорошу якість і недорогу ціну.

Улаштування покрівлі з металочерепиці ціна

Добірні елементи, як основа для встановлення металочерепиці, допоможуть захистити будинок від впливу зовнішніх факторів (дощ, сніг, вітер). Добірні елементи забезпечують високу функціональність. Вони виготовлені в захисній плівці, тому механічне пошкодження виробів під час транспортування і зберігання - виключено. Розміри добірних елементів по довжині - не можуть перевищувати 3 м.

Неправильний монтаж металочерепиці та добірних елементів може нашкодити не тільки покрівлі, а й внутрішнім приміщенням.

Види матеріалу            

Друге, на що слід звернути пильну увагу - це покриття металочерепиці. Металочерепицю виготовляють на основі сталевого листа (0,4-0,5 мм) за формою, близькою до класичної черепиці. Листи сталі покривають шаром цинку (витрата від 140 г/м2 до 275 г/м2) або сплаву алюмінію з цинком (алюцинк).

Після цього вони ґрунтуються, пасивуються і покриваються спеціальним кольоровим шаром полімеру. Це стійке до деформацій покриття захищає сталь від корозії і забезпечує великі можливості щодо вибору кольору. Довговічність металочерепиці залежить від якості сталі та полімерного покриття.

Для різних умов експлуатації та кліматичних умов існують різні види покриттів металочерепиці:

 • Purex™ (Пурекс);
 • Pural® (Пурал);
 • Polyester (Поліестер);
 • Pural® Matt (Пурал Матт);
 • Алюцинк (Алюмоцинк);
 • PVDF.

Переваги металочерепиці

 • Креативність. Різноманітність профілів металочерепиці дозволяє реалізувати найсміливіші Ваші ідеї;
 • Невелика вага конструкції. Під металочерепицю не потрібно готувати суцільну основу, як під гнучку черепицю, немає необхідності додатково зміцнювати кроквяну систему. Це дозволить значно заощадити як на будівельних матеріалах, так і на роботах;
 • Економічність. Вартість покрівлі з металочерепиці буде набагато нижчою за покрівлю з натуральної черепиці;
 • Простота монтажу. Установка металочерепиці не вимагає спеціальних навичок та інструменту, при бажанні Ви зможете встановити її самостійно;
 • Довговічність. Деякі виробники, наприклад металочерепиця Ruukki, дає офіційну гарантію на технічні характеристики покрівлі 50 років, а на її зовнішній вигляд 20 років;
 • Безпека;
 • Висока термостійкість і пожежна безпека, стійкість до ультрафіолетових променів;
 • Екологічність. У складі металочерепиці немає шкідливих речовин;
 • Простота в догляді;
 • Ремонтопридатність. У разі пошкодження ви завжди зможете підфарбувати або замінити окремий лист.

До недоліків металочерепиці можна зарахувати підвищені вимоги до шумо- і теплоізоляції, до утеплювача, а також витрату матеріалу під час монтажу покрівель зі складною конфігурацією архітектурних елементів.

Покрівельна система при використанні металочерепиці

Кваліфікований монтаж металочерепиці значно збільшить безпеку Вашого будинку, термін служби і збереження привабливого зовнішнього вигляду покрівлі.

Фасонні елементи для покрівлі з металочерепиці. Ковзани, розжолобки, планки примикання для металочерепиці дають змогу отримати не тільки якісний монтаж, а й надають покрівлі закінченого красивого вигляду.

Водостічна система. Основне завдання цієї системи - забезпечити керований стік опадів з даху і відвести їх у систему каналізації. Таким чином, зберігається і захищається від передчасного руйнування зовнішній вигляд будівлі, фасад, цоколь і вимощення.

Саморізи. Застосовуються для кріплення металочерепиці до металевих направляючих або дерев'яного каркаса без попереднього засвердлювання. Матеріали для покрівлі комплектуються саморізами метал-дерево і метал-метал.

Ущільнювач. Захищає кроквяну конструкцію, утеплювач і внутрішнє оздоблення від дощу і вітру, підвищує шумоізоляцію. У повний комплект входять три основні типи ущільнювачів: саморозширювальні, універсальні та профільні.

Гідро-пароізоляція. Застосування професійних гідро-пароізоляційних матеріалів збільшує термін служби виробів з металочерепиці, захищає будівлі від руйнівного впливу вологи, зберігає водонепроникність утеплювача в стінових і підпокрівельних конструкціях.

Теплоізоляція покрівлі. Застосовується для додаткового захисту житлового приміщення від холоду, досить товстий шар утеплювача додатково підвищить звуконепроникність покрівлі під час опадів і негоди.

Балончики для підфарбовування металу. Застосовуються для усунення мікропошкоджень під час монтажу або інших незначних механічних пошкоджень покрівлі. Відновлюють антикорозійні властивості металу.

Догляд за покрівлею з металочерепиці

Для забезпечення оптимальних умов і довгого терміну експлуатації, щорічно необхідно перевіряти:

 • Стан і кріплення водостоків;
 • Стан і кріплення систем безпеки покрівлі;
 • Герметичність і кріплення виходів;
 • Стан добірних елементів;
 • Надійність кріплення саморізів;
 • Стан покриття листів металочерепиці та планок;
 • Проводити провітрювання покрівельної конструкції.

За необхідності покрівлю потрібно очищати від снігу, гілок, іншого сміття і забруднень. Звичайний бруд можна змити м'якою щіткою і водою, у напрямку зверху вниз. Для видалення сильних забруднень Ви можете скористатися промивним апаратом, що працює під тиском до 50 бар. Можливе використання мийних засобів, призначених для чищення барвистих поверхонь, після уважного вивчення інструкції до цих засобів. Водостічні системи необхідно промивати водою.

По гладкій поверхні металочерепиці сніг зазвичай легко сходить самостійно, але, при виникненні значного шару, його слід обережно прибрати, залишаючи тонкий шар снігу для захисту покрівлі.

ПРАЙС ЛИСТ

Схема роботи з нами

Що ми можемо ще запропонувати

 • ми впевнені, що кожному, у кого виникла необхідність зробити в офісі ремонт, ми можемо запропонувати варіант, виходячи із запланованого бюджету;
 • ми можемо запропонувати готові рішення для економії Ваших коштів;
 • зовнішні та внутрішні оздоблювальні роботи, роботи з перекладання електричних мереж, перенесення сантехніки виконуються не тільки якісно, а й максимально оперативно;
 • наш юридичний відділ готовий узяти на себе турботу з оформлення перенесення комунікацій та отримання необхідних погоджень.

10 причин працювати з нами

 

Чому працюють саме з нами

Ми швидко й оптимально проводимо перепланування офісних приміщень, допомагаємо правильно організувати робочі зони для кожного співробітника, зберігаючи комфортні умови роботи для офісу загалом і співробітника окремо. За необхідності ми можемо виконати роботи з:

 • реконструкції вентиляційних шахт і встановлення додаткового вентиляційного обладнання;
 • встановлення нових дверей і вікон;
 • перекладки підлог і багато іншого.

Висока швидкість виконання робіт гарантована правильною роботою керівництва, що організовує виконання ремонту. Ми несемо відповідальність не тільки за якість виконуваних робіт, а й за якість використовуваних матеріалів. Щоб Ви могли почути думку про виконувані нами роботи з "перших рук", ми пропонуємо ознайомитися з нашими клієнтами, поспілкуватися з ними.

Щоб ремонт офісу не став причиною зупинки його роботи - звертайтеся до наших фахівців, які готові виконувати роботи в будь-який, зручний для клієнта, час!

Наші партнери