Недорогий ремонт квартир економ-класу

Будівельна компанія ALEKSSTROY проводить ремонт квартир "під ключ". Ми працюємо по всьому Києву та Київській області. Серед наших основних переваг - сумлінний сервіс, висока якість надання послуг і професійний супровід ремонту на всіх етапах - від консультативної допомоги, підбору будматеріалів до надання окремих видів послуг і фінальної здачі приміщення замовнику.

Стандартний ремонт має на увазі недороге, швидке і якісне вирішення проблем, що виникли, - усунення тріщин, оштукатурювання стін, фарбування поверхонь, наклеювання шпалер та інше. Але навіть після такого економічного рішення квартира матиме набагато кращий вигляд, особливо якщо довірити його професіоналам.

Ми пропонуємо перевірені рішення і доступний сервіс. Успішна практика компанії ALEKSSTROY на українському ринку свідчить про високу якість виконуваних робіт, а налагоджені контакти з постачальниками будматеріалів дозволяють нам запропонувати одні з найнижчих цін серед конкурентів.

Ремонт квартир: ціни та етапи роботи

На початковій стадії співпраці майстер з ALEKSSTROY складе кошторис для вашого замовлення. З цією метою до вас виїде майстер, здатний грамотно оцінити майбутні роботи.

Вартість будівельних робіт, пропонована нашою компанією:

§ ремонт "під ключ" - від 2300 грн/м2;

§ чорнові матеріали - 1000 грн/м2.

З огляду на прагнення клієнтів до економічності, ми можемо придбати необхідні будівельні матеріали за оптовими цінами у постійних постачальників, що стане хорошим рішенням у питанні зменшення витрат.

Виклик майстра для розрахунку вартості - безкоштовно!

Площу приміщення, яка використовується для оцінки вартості, розраховують по підлозі. За матеріали вноситься передоплата. Звертаємо вашу увагу, що зазначена вартість робіт є орієнтовною, ми лише вказуємо середній ціновий діапазон. Підсумкова вартість ремонту і матеріалів залежить від повного переліку необхідних робіт, який наші фахівці узгодять з вами після розрахунку детального кошторису.

У рамках ремонту квартири "під ключ" наші фахівці можуть виконати не тільки декоративне оздоблення приміщень, а й розводку електрики, заміну сантехнічних труб, оновлення підлогового покриття та багато іншого. Перелік послуг залежить від ваших побажань і бюджету.

Оплата робіт здійснюється за фактом виконання і приймання кожного етапу замовником.

Навіть типовий ремонт квартири, недорого й оперативно виконаний професіоналами, підвищить комфорт вашого житла.

Наші переваги

  • Досвідчені фахівці ALEKSSTROY якісно виконають усі роботи в рамках ремонту квартири "під ключ" будь-якої складності, запропонувавши вам бездоганний результат.
  • Професійний підхід до справи економить багато часу, що безпосередньо впливає на терміни роботи та її вартість. Ми виконуємо ремонт у Києві та Київській області за доступними цінами, не забуваючи про вигідні акції та знижки.
  • Ми бережемо час замовника. Ви затверджуєте на початковому етапі проєкт ремонту квартири, а після закінчення робіт приймаєте результат - все інше зробимо ми.

Виїзд замірника для розрахунку вартості по Києву та області - безкоштовно!

Якщо ви хочете замовити ремонт квартири економ-класу або поставити питання, звертайтеся за телефоном: +38 (066) 741-16-90 або заповніть форму зворотного зв'язку.

ПРАЙС ЛИСТ

Схема роботи з нами

Що ми можемо ще запропонувати

  • ми впевнені, що кожному, у кого виникла необхідність зробити в офісі ремонт, ми можемо запропонувати варіант, виходячи із запланованого бюджету;
  • ми можемо запропонувати готові рішення для економії Ваших коштів;
  • зовнішні та внутрішні оздоблювальні роботи, роботи з перекладання електричних мереж, перенесення сантехніки виконуються не тільки якісно, а й максимально оперативно;
  • наш юридичний відділ готовий узяти на себе турботу з оформлення перенесення комунікацій та отримання необхідних погоджень.

10 причин працювати з нами

 

Чому працюють саме з нами

Ми швидко й оптимально проводимо перепланування офісних приміщень, допомагаємо правильно організувати робочі зони для кожного співробітника, зберігаючи комфортні умови роботи для офісу загалом і співробітника окремо. За необхідності ми можемо виконати роботи з:

  • реконструкції вентиляційних шахт і встановлення додаткового вентиляційного обладнання;
  • встановлення нових дверей і вікон;
  • перекладки підлог і багато іншого.

Висока швидкість виконання робіт гарантована правильною роботою керівництва, що організовує виконання ремонту. Ми несемо відповідальність не тільки за якість виконуваних робіт, а й за якість використовуваних матеріалів. Щоб Ви могли почути думку про виконувані нами роботи з "перших рук", ми пропонуємо ознайомитися з нашими клієнтами, поспілкуватися з ними.

Щоб ремонт офісу не став причиною зупинки його роботи - звертайтеся до наших фахівців, які готові виконувати роботи в будь-який, зручний для клієнта, час!

Наші партнери