Головна Новини Ремонт трикімнатної квартири загальною площею 105 квадратних метрів на вулиці Глушкова
Ремонт трикімнатної квартири загальною площею 105 квадратних метрів на вулиці Глушкова

В компанію "Алексстрой" у червні 2016 року надійшло чергове замовлення на ремонт трикімнатної квартири загальною площею 105 квадратних метрів по вулиці Глушкова. Терміни здачі готової квартири були стиснуті до мінімуму - 1 місяць. 

В компанію "Алексстрой" у червні 2016 року надійшло чергове замовлення на ремонт трикімнатної квартири загальною площею 105 квадратних метрів по вулиці Глушкова. Терміни здачі готової квартири були стиснуті до мінімуму - 1 місяць.Таку умову поставив клієнт, оскільки йому терміново потрібно було виїжджати на роботу за кордон і необхідно було встигнути до від'їзду провести чорнові ремонтні роботи.  
Нам належало вирішити такі завдання:  
• Здійснити монтаж прихованої електропроводки; 
• Провести вирівнювання й оштукатурювання стін; 
• Здійснити монтаж гіпсокартону в заздалегідь обговорених місцях;  
• Провести сантехнічні роботи.


Насамперед наша команда взялася за монтаж каналізації, встановлення теплих підлог, розвели водопровід і проклали приховану електропроводку. Загалом було змонтовано понад один кілометр електричних кабелів, телевізійних кабелів, витої пари для інтернету.

На кухні та в санвузлах був проведений монтаж теплих підлог. Також залили стяжку підлоги. Наступним етапом було розведення і монтаж нового водопроводу і каналізаційних труб.

Було змонтовано інсталяції в санвузлах, проведено монтаж гіпсокартону для створення підвісних стель. 


Вклалися в час, відведений замовником, роботи виконано якісно, і задоволений замовник поїхав з легкою душею закордон.

Наші партнери