Головна Новини Ремонт трикімнатної квартири на вулиці Туманяна
 Ремонт трикімнатної квартири на вулиці Туманяна

У червні 2016 року в компанію "Алексстрой" надійшло замовлення на ремонт трикімнатної квартири на вулиці Туманяна загальною площею 129 квадратних метрів. 

У червні 2016 року в компанію "Алексстрой" надійшло замовлення на ремонт трикімнатної квартири на вулиці Туманяна загальною площею 129 квадратних метрів. Замовник поставив перед нами такі завдання: 
• Здійснити перепланування квартири згідно з дизайн-проектом;
• Здійснити монтаж теплих підлог з електропідігрівом;
• Змонтувати приховану електропроводку;
• Провести роботи з оштукатурювання стін;
• Провести роботи з монтажу гіпсокартону;
• Провести сантехнічні роботи;
• Провести роботи зі шпаклювання, фарбування та укладання ламінату. 

Роботи проводили в кілька етапів, почергово. Почали з перепланування  міжкімнатних перегородок згідно з дизайн-проєктом і демонтаж стяжок під теплі підлоги.

Другим етапом був монтаж теплих підлог на кухні, на балконах, у коридорі та санвузлах. Також було залито стяжку підлоги. Після чого приступили до третього етапу ремонту - прокладання прихованої електропроводки.

Слідом за нею було прокладено нову каналізацію і нові труби водопроводу. До слова сказати, загальна довжина електропроводки, телевізійних та інтернет-кабелів перевищила один кілометр! Слідом за проводкою по квартирі розвели водопровід, змонтували інсталяції в санвузлах.

Четвертим етапом був монтаж гіпсокартону на стелю і оштукатурювання стін.

П'ятий етап - шпаклювання стель і стін під фарбування, а також укладання кахлю. Шостим заключним етапом було фарбування стін і стель, встановлення електроарматури, встановлення сантехніки та укладання ламінату. Загальний термін робіт - чотири місяці. Замовник залишився задоволений!

Наші партнери